Pokerio matematika

DK910401
Сообщения: 11
На сайте 11 лет
Tikiuosi niekas neužpyks už štai tokia temą. Manau jaigu pamokos vyksta šia tema tai galbūt kils papildomu klausimų.
DK910401
Сообщения: 11
На сайте 11 лет
Noriu užduoti klausimą trenerui zmej. Kalba eina apie stealingą. Cashe viskas man aišku ,bet kaip viskas yra sng mtt , kur yra ante. Ar neklydau ante įtraukdamas į n t.y n=sb+sb+raise +(ante*8) 8 paėmiau todėl kad tiek msng tiek mtt didžiają dalį žaidimo svyruoja tarp 9-7 playerių.
Tarkime bb/sb/raise2,5/ante*8 ; (500+250+1250+(60*8=480))= Gauname n-2480
raise/n=50.4% fold to steal%
1250/2480

Vakar per pamoka jūs parašėt tokius skaičius Reikalingas %fold EV 2.5x raise 65% cashe viskas ok yra.

O pridėjus ante faktorių gaunam kiek virš 50% Tai pano klausimas būtų koki procenta būtų galiam laikyti %fold ev . Mano manymu y opa kuris fold to steal tarkime bb turi 57% bus Ev+ stealint tokiu Raise sizingu. Mano tie 7proc is piršto laužti nežinau koks procentas butų break even . Tikiuosi visi suprasit mano samprotavima ir padėsit prieit teisingos nuomonės.

PS. Kalba eina apie stealing mov'us kai turima 20bb+ nes pagal mtt strategy žemesniu nei 20bb stacku stealai nėra profitable,galima tik arba 3bet arba shove.
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Jo ante reikia skaichiuoti taip pat. Su jais tau dar maziau reikia fold ev. Bet jei opas nedaznai krenta, reiktu paziureti jo fold to cbet %. Jei jis 65+ mega pliusinis bus stealas ir poto cbet. Siaip MTT daugiau stebima dinamika, todel matematiniai veiksmai nevisad pasiteisina. Patarchiau stealinti i opus su fold to steal 70+. Na ir nepamirhsk handu turi turet bent 150-200, kad matematishkai butu pelninga.
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
DK910401
Сообщения: 11
На сайте 11 лет
dekui už atsakymą , patiko :)

Вернуться в «Techninis (holden manager ir kiti softai)»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 22 гостя