Blūdijimas nanolimituose

ishii
Сообщения: 27
На сайте 11 лет
Sveiki, pokerį žaidžiu kokie 5 metai... ir pagrinde NL2 6-max... :) Kodėl NL2? Ogi todėl, kad aukščiau žaist nesigauna , o kitos pokerio rūšys "neveža"... Skaitinėju daugelį lietuviškų pokerio forumų, ir niekaip neišsirenku kuriame papostint sužaistas rankas aptarimui.... nes daugelyje jau pokerio "dievai" aukštom materijom kalba.. o kitur merdėjantys forumai. Taigi atklydau čia. Galvoju, kad čia labai nepilsit pamazgų (ne taip kaip viename iš forumų - pila ant žioplių) :) Blogas iš manęs rašytojas.. net nežinau ką čia dar prirašyt... turbūt sužaist reiks sesijikę ir papostint vieną-kitą rankikę...
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
cia mes visi draugiski :D sekmes prie stalu :)

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
ishii
Сообщения: 27
На сайте 11 лет
na va ryte sužaidžiau sesijikę... hmm nepatiko man mano žaidimas su KQs.. kas labai grafike matosi :) Изображение
Pirma ranka KQs vs nesveikai agresyvų žuvelioką - jis minraise - aš 3x rr - jis AI - aš pakolinau... deja AJs turėjo ir flopas A;
Antra ranka: pats pakolinau preflopini AI su KQs; Oppas agresyvus žuveliokas . deja AA turėjo...
taigi sesija sakyčiau praėjo gerai (juk pliusas)... pasidariau noutsų apie žuveliokus ir netik...
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
nu manau KQ call AI per daug spewy net ir nl2 limite, lauk kortu ir bus dar netokie rezultatai :) su KQ geriau zaisti postflope :)

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 17 дней
Pritariu LEDAI, KQ net ir NL2 ne ta korta, su kuria galetum calinti AI. Geriausia su ja zaisti post flope, bet irgi atsargiai, neispusti banku, nes neretai pervaziuotas busi AQ, AK. Mano nuomone KQ pre flope kazka permusant gali versti tik i blefa, o ne kaip value ranka, bent jau ant AI dedant tai tikrai.
ishii
Сообщения: 27
На сайте 11 лет
prieš padorius žaidėjus tai nelabai aš žaisčiau taip... vat prieš agresyvius pinigų dalintojus neiškenčiu... kai švaistos preflope stakais.. betkokiom kortom tai ir norisi pamegint laimę...
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 17 дней
Cia tas pats kaip su kokiu 6 high calinti oppo blefa. Nesvarbu, kad oppas babkes dalina, jei neturi su kuo ji nugaleti, geriau nerizikuoti ir sulaukti momento. K high AI call mano nuomone labai netinkamas handas 6max ar full ringe.
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Sveikas! Sekmes ir valios ;) Lauksiu idomiu postu :italy: (Del seniu forumo pilnai pritariu :bwahaha: , riecia nosi daugiau nieko)
Tiesa parashiai, kad zaidi gal kokie 5metai, bet tik nl2. po tiek laiko nl2 tau jau ner ka veikt, turbut problemos visdelto brm valdyme?
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
ishii
Сообщения: 27
На сайте 11 лет
dėkui už palinkėjimus.. stengsiuos juos išpildyt :) Zmejau - su bankrollu kaip ir viskas gerai.. nugal ir nelabai.. aš matai užsikeliu iki 240 ir cashautinu...bėda ta kad iš bedarbio pašalpos neišgyvenu tai tenka suktis kažkaip... su mielu noru loščiau ir aukščiau .. tik negaliu - mane apžaidinėja arba po kokio coolerio užtiltinu ir jungiu lauk pokerius.. labai jau primityviai aš žaidžiu... :)
vakar per visą dieną pažaisdamas-pailsėdamas-pažaisdamas... sukrapščiau 5000 handų... kas man atsėjo +41 žalią..
vakar dar žaisdamas galvojau kokias čia neaiškias rankeles papostint - nepasižymėjau :( O šiandien jau, tarp tos begalės - neberandu. Reiks turbūt mažint žaidimo tempą ir būtinai neaiškius spotus pasižymėt, kad galėčiau duot užklausimą foruman :)
Tiesa vakar, nepamiršiu, sutikau prie stalų šito forumo kūrėjų tėvynainį. Nu baisu. Susidūriau su juom NL2. Aišku, kaip profesionalus žuvius (98/37) - žaidė TIK 1 stalą. Man sunku su tokais žaist. prapyliau porą 100bb stakų. Žuvių suvalgė kiti ir aš likau -2 stakais...o tas paliko stalą... Primečiau - paieškosiu. Akurat - sėdi gražuolis NL16. Pasijungiu stebėt - žaidžia tragiškai belekaip. Prapila. Leavina. Aš vėl per paiešką. Paukšt - NL2 sėdi jau prisiplėšęs ~300bb.. greit pasijungiu. Spėjau dar nuo jo pyrago atsiriekt gabalą. Vėl jis prapila. Leavina... Paieška - OBA! NL25 :)... stebiu. vėl kartojas tas pats scenarijus - kyla stakas dėdės fišo... kyla kyla 75 baxai.. ... ir per du handus prapila...leavina .. Apsireiškia NL50 ... ten scenarijus jau aiškus... susinervinau ir nebestebėjau vargšo nuopolio...
PS Gal kas turit pokerstartegy akauntą silverinį? Baisiai reiktu keleto straipsnių.
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Kuriu reikia?
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
ishii
Сообщения: 27
На сайте 11 лет
No limit :
Hand Reading (1) - The Five Player Types
Hand Reading (2): The Average Range
Hand Reading (3): The Funnel Principle
Hand Reading (4): Things To Consider At Showdown
Hand Reading (5): Four Tips for Successful Hand Reading
Hand Reading (6): Value to Bluff Ratio
Average Preflop Ranges: Nit
Average Preflop Ranges: TAG
Average Preflop Ranges: LAG
Average Preflop Ranges: Maniac
Average Preflop Ranges: Calling Station
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Kad sena labai visa info jau :)
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
ishii
Сообщения: 27
На сайте 11 лет
Zmej: Na man tai naujiena.. ir aš to nežinau
Nesiklijuoja šiandiena pokeriai...netinka flopai arba jei paraisinu iš EP su PP pastoviai prilimpina ir flopas aukštesnis nei mano pora:( šiandien kolkas -4$. Kantrybė trūko kai QQ vs JJ merkiau pakolinęs PF alliną. Tiesa Jūs protingesni - patarkit kaip numelžt tokį fruktą:
Vpip 69/Pfr 41/ 3bet 3/Agg 0,9/fold to 3bet 24/ 4bet7/ fold 13;
Raise1st 62/69/71/80/62 (utg/mp/co/bu/sb);
fold to 3bet 26/29/23/16/21 (čia pagal pozicijas);
cbet flop 28/ cbet turn 68/ fold flopcbet 25/ 30
went to showdown 43/ won 46
nu ragas beveik kasranka minraise ir call call call o finale dvipores setai tripsai eiles spalvos...Kokių priešnuodžių jam duot kad pinigų prasimanyt? Dėkui
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
geriau tu mesk sukovertuota handa, man asmeniskai sunku skaityt tokius skaicius :)


tai ir losi 3 betinti opa, bet bet bet. su value handais :) easy :)

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
ishii
Сообщения: 27
На сайте 11 лет
Na va pagaliau pirmą handa išstenėsiu.. man tokius sunku žaist tiek preflope tiek postflope missintam:
PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com/" target="_blank

MP ($0.67)
Hero (CO) ($5.51)
Button ($5.62)
SB ($1.70)
BB ($5.02)
UTG ($2.30)

Preflop: Hero is CO with JИзображение, JИзображение
1 fold, MP calls $0.02, Hero raises to $0.08, Button raises to $0.38, 1 fold, BB calls $0.36, 1 fold, Hero calls $0.30

Flop: ($1.17) 10Изображение, 10Изображение, 9Изображение (3 players)
BB checks, Hero checks, Button bets $0.74, 1 fold, Hero folds

Total pot: $1.17 | Rake: $0.04
Čia turbūt net kolint neapsimoka setmininant? nes Opas multitableris 3betina 6%
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
nu as galvoju kad cia viena gatve galima callinti OOp ir pre flop call manau normaliai.

as suzaisciau donk flop. ir fold to raise

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Preflop call pagal shansus gaudyt set value. Siaip galima buvo pastatyti vs AK pvz flope, bet maximum 1 gatve. Dar kartais suzaisti raise cbet, bet labai nedideliu sizingu, gaunat info ar yra ten QQ+. Tavo pasyvi linija irgi tinkama, jei tiesiog nera daug info apie opa ir gaudem tik seta.
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
ishii
Сообщения: 27
На сайте 11 лет
Gl kas žinot kaip vadinas tas veiksmas kai flope betina po to kai preflop reizeris nededa cbeto? ir ar yra koks statsas HEM1?
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
bet vs missed cbet

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
ishii
Сообщения: 27
На сайте 11 лет
Štai dar viena situacija :
PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (5 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com/" target="_blank

BB ($6.03)
UTG ($2.42) statsų praktiškai nėra
Hero (MP) ($11.81)
Button ($3.18)
SB ($2)

Preflop: Hero is MP with JИзображение, JИзображение
UTG raises to $0.06, Hero raises to $0.18, Button calls $0.18, 2 folds, UTG calls $0.12

Flop: ($0.57) 7Изображение, 8Изображение, 9Изображение (3 players)
UTG checks, Hero bets $0.44, Button calls $0.44, UTG raises to $2.24 (All-In), Hero ???,
O po jos sekė pora handų kurie išvedė iš kantrybės. va sėdžiu daba i viduj tokia tuštuma tiltas konkretus...
KK vs A7s netikėjau kad flopins nutsinę spalvą...nuten konkretus bichas (statsus jo aukščiau papostinęs buvau).. Jaučiu jis smallball'ina... nes raizina 2xbb dažniausia .. check call iki galo retai kada raizina.. flushus fulius dvipores... o jei niekas netiko net menkiausia porytė - nufoldina - nerodo kortų.
o kitas handas JJ vs 99 preflop allinai - šlykščiausia kad flopinau J o riveris jam atvertė eilę :(
iš to silevarto cashoutinau bankrolla.
Likau su 22$.. pradėsiu iš naujo.. ramiai pora staliukų:) ir su tuo žasinu nežaisiu... nors jau Starsuose turiu porą afigienų fishų - kurių vengsiu: toks mododown ir topcat111.. Gal kas žaidžiat starsuose ir teko su jais suremt ietis?

Вернуться в «Blog`s cash, sng, mtt»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 33 гостя