Blūdijimas nanolimituose

Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
nu kadangi cia nl2 tai as stekinciausi. nes cia gali tureti koki A9o arba kokias TT.

cia nl2 senai jau niekas nebelosia :)

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
ishii
Сообщения: 27
На сайте 11 лет
jum gerai :) o aš amžinas NL2 :( .. neišeina man aukščiau... nuskriaudžia greit labai...gal dėlto kad nesuprantu aš ten tu oddsu.. ir žaidžiu tik su savo korta ir dedu tamkad oponentas numestu.. vnž žaidžiu nemastantį pokerį.. pareizinu i nežinau kode tiksliau kad numestų :).. va kur mano problemos
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
As galvoju kad tu idedi per mazai darbo o jai neidesi darbo nieko gero nepasieksi.

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Jei paciam neiseina ir gan jau ilgokai. Pradejai tais laikais kai pokerys buvo aukso kasykla, tai gal individualios su treneriu pades. Pvz mano kursas iki rezultato. Tikrai vertas demesio. Investicijos atsiperka pas 80% mokiniu ir tai like 20% patys priciudija arba dingsta ir neloshia daugiau. O tie kas dirba anksciau ar veliau pradeda pliusuot :) Kaikurie labai greit pakeicia zaidima, kaip pvz vienas is paskutiniu mok. palikes atsiliepima mano bloge viewtopic.php?p=100504#p100504
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
ishii
Сообщения: 27
На сайте 11 лет
treniruotes gal ir butu neblogai bet as nei mikrafono neturiu nei salygu ner treniruotem...vieninteliai dalykai is ko studint galiu tai skaityt arba ziuret vodus...deja tik taip.. arba susirasinejimo pagalba.
Аватара пользователя
neprapysiu
Сообщения: 82
На сайте 11 лет
blet, kur tos "ne salygos" ? mikrafas 7 lietuviski pinigai. Tai nebemyzk i bata. Kiek laiko per diena pokeriui skiri? Po sio klausimo daug kas paaiskes. Stopudovai tau nebe 20 metu.
1285bb/100
ishii
Сообщения: 27
На сайте 11 лет
stopudovai man nebe 20 ir nebe 30 :) ne piniguose reikalas o mikrafu panaudojime... alergiskas as mikrafam.. (buna ir taip) nesiteisinsiu. o seip ar butna keiktis? :)
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Ishii ish vodu ir skaitymo matos tau nieko nesigauna per tuos metus 5 kaip tu sakai, todel ir patariau kashka keisti, o kad alergishkas, tai zinai nevaiks jau esi. I pokery einam del perspektyvu ir kol dar galima reikia stengtis uzdirbti kuo daugiau, o tu matai alergishkas. Manau cia ne alergija, o tiesiog shaibu reikalas :smile: Kashkas nesupranta, kad investuoti i save labiau apsimokes ir susitaupys laikas, nei vienoi vietoi sukinetis visada. Pas daugelis tokios problemos. Kaskas supranta anksciau, kaskas veliau, o kaskas aplamai meta visa shita reikala. Jei rimtai, tai pirmas toks atvejis per visa karjera sutiktas, kad 5 metai loshi tipo ir vis nl2 sedi :smile: Turbut visdelto loshi su pertraukom ir labai nedaug, bet jei yra netaip ir loshi daug, tai manau tikrai laikas kashka keisti. Bent jau porininka susirasti, kuris pastebes tavo klaidas, daugiau postinti handu analizei, aktyviai dalyvaut online treniruotese ir pan.
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
ishii
Сообщения: 27
На сайте 11 лет
nu ka gi turbut baigsis mano karjera ilgamete :) siandien -14 lieka 10$ ir bus BUSTO :(
ishii
Сообщения: 27
На сайте 11 лет
Аватара пользователя
shumialex
Сообщения: 159
На сайте 11 лет
Va mano tokia pat grafa NL10 ir kas ? :D

Изображение
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 17 дней
Tai gal man irgi prasitrinti blogas rankas ir ikelti nl25 grafika kai vertikaliai aukstyn linija eina? : :bwahaha:
ishii
Сообщения: 27
На сайте 11 лет
tai tas ten nesvaikai pe rmenesi 300k ranku suloshe as per metus tiek daugmaz suloshiau ir tai pliusas tik 776 :) tik daba krize parėjo kai pradėjau eksperimentuot ir bandyt žaist protingą galvojantį pokerį.. turbūt kažką netaip galvoju
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
shumialex писал(а):Va mano tokia pat grafa NL10 ir kas ? :D

Изображение

uzskaitau :dance: :lolu:

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
smbltu писал(а):Tai gal man irgi prasitrinti blogas rankas ir ikelti nl25 grafika kai vertikaliai aukstyn linija eina? : :bwahaha:


o kam to reikia ? pries merginas pasigirti :D?

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
ishii
Сообщения: 27
На сайте 11 лет
Čia jaučiu reikėjo arba RR preflope arba paleist ranką: arba dar turne nusimest?
Grabbed byHoldem Manager
NL Holdem $0.02(BB) Poker Stars
SB ($6.53)
Hero ($2.08)
UTG ($11.27)
UTG+1 ($1.13)
CO ($3.41)
BTN ($8.57)

Dealt to Hero A:diamond: T:heart:

UTG raises to $0.04, UTG+1 calls $0.04, fold, BTN calls $0.04, fold, Hero calls $0.02

FLOP ($0.17) A:club: 6:heart: 2:spade:

Hero checks, UTG bets $0.12, UTG+1 raises to $0.24, BTN folds, Hero calls $0.24, UTG calls $0.12

TURN ($0.89) A:club: 6:heart: 2:spade: 5:club:

Hero checks, UTG checks, UTG+1 bets $0.85 (AI), Hero raises to $1.80 (AI), UTG calls $1.80

RIVER ($5.34) A:club: 6:heart: 2:spade: 5:club: 2:club:

Hero shows A:diamond: T:heart:
(Pre 44%, Flop 20.5%, Turn 7.1%)

UTG shows 5:spade: A:spade:
(Pre 26%, Flop 17.2%, Turn 83.3%)

UTG+1 shows 2:diamond: 6:diamond:
(Pre 31%, Flop 62.3%, Turn 9.5%)

UTG wins $1.83
UTG+1 wins $3.32
ir visas šios dienos pliusas nuėjo šiknon - taip negražiai išsireiškus :(
BR: 7.38 :fuuuu:
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
nu va pacio blogai sulostas pre flopas. reikejo squezinti pre flope ir ramu :)

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
ishii
Сообщения: 27
На сайте 11 лет
Nu va sužaidžiau porą sesijikių ~1000 handų.. Žiauriai nėjo korta... nes su tokiu bankrolu tenka žiauriai nitint... gavau puse baxo minusą...:( tai BR susitraukė iki 6.89.. Galvoju reiks buyinus daryt po 50bb ir žiauriai nitint.. kažkaip kitaip nėr pasirinkimo.. o ir freerolų Starsuose nelabai žinau, kur būt galima uždirbt centukų.
ishii
Сообщения: 27
На сайте 11 лет
Nauja strategija teisinasi - pasidvigubinau. BR: 15.48$ Kai pasieksiu 20 ribą - prie stalo sėsiu su pilnu staku ty 100 bb. Nes dabar, labai kreivai žaidžias, nespėji pareisint arba 3 betint, tik žiū - stako nebėr :( O aš Šortstakint nemoku, tai žaidžiu iškastruotu staku, bet BSS strategija :)
Ranka privertus pasinervint... (vis dar nervinuos tokiose situacijose - ypač po to, kai runner-runner pareina):
PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://flopturnriver.com/" target="_blank

Hero (MP) ($1.85)
CO ($0.46)
Button ($2.21)
SB ($2.35)
BB ($2.43)
UTG ($1.56)

Preflop: Hero is MP with 5Изображение, 5Изображение
1 fold, Hero raises to $0.06, CO calls $0.06, 1 fold, SB calls $0.05, 1 fold

Flop: ($0.20) 5Изображение, 3Изображение, 4Изображение (3 players)
SB bets $2.29 (All-In), Hero calls $1.79 (All-In), CO calls $0.40 (All-In)

Turn: ($4.18) JИзображение (3 players, 3 all-in)

River: ($4.18) 9Изображение (3 players, 3 all-in)

Total pot: $4.18 | Rake: $0.15

Results below:
Спойлер
SB had 5Изображение, AИзображение (one pair, fives).
Hero had 5Изображение, 5Изображение (three of a kind, fives).
CO had AИзображение, 7Изображение (high card, Ace).
Outcome: Hero won $4.03

Вернуться в «Blog`s cash, sng, mtt»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 29 гостей