-=Alex "NEVER GIVE UP" BLOG=-

Аватара пользователя
shumialex
Сообщения: 159
На сайте 11 лет
Sveiki forumieciai. Nusprendziau ir as vesti savo bloga kuris man tikiuosi siek tiek pades judeti i prieki.
Trumpai: Esu Aleksas, man be keliu menesiu 30 :capt:. Su pokeriu susipazinau pries 2.5 metu, tada pradejau losti freerolus Unibet kambaryje. Kaip ten sekdavosi net nepamenu. Po to depositinau pirmus 20Eur kurie gan greit isgaravo. Po to padariau dar viena 20Eur injekcija ir daugiau nedariau jokiu depositu :tongue:.
Losiau NL4 veliau NL10 bet kiek pamenu nlb man ten pavykdavo pliusuoti, labiausiai man sekesi turnyruose, kur gan daznai pavykdavo kazka laimeti ir sukaupti $ bankrolui. Satelitu deka nuo 2Eur, uzluckinau ir buvau laimejes Unibet pakuote i gyva turnyra, kuriame dar labiau uzluckinau ir buvau pasiekes apmokamas vietas :rolleyes: . Tai buvo pries 2 metus, ir mano zaidimo lygis buvo tikrai tragiskas, bet tai nebuvo kliutis nueiti taip toli :lolu: ...

Nepilnai pries metus nusprednziau pakeisti pokerio kambari, istraukiau visus Eur, depositinau 150$ i PS uz likusius pinigus isvaziavau su zmona 2 sav i kelione :beer: :bayan: .

PS pradejau lost NL10, dabar NL16. Siaip dabar bankrolo uztenka lost ir NL25 gal net NL50 (cashoutu as nedarau) bet kol nesutvarkysiu savo zaidimo nenoriu list auksciau, nes dydziaja dali bankrolo sukaipiau is turnyru ir kitu akciju. Nes NL16 gerai pliusuoti nepavyksta. Daugiau Rake esu somekejes negu laimejes :D

Grafikus, kaip man sekasi PS imesiu veliau ir gal dar papildysiu jei turesit kokiu klausimu...

Sekmes prie stalu :dance:
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Sekmes ir tau! Kokie Pokerio tikslai artimiausiems 3 men.?
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
Sveikas. sekmes prie stalu, imest kokiu idomiai suzaistu ranku, ar kokiu crazy bluff :)

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
Аватара пользователя
shumialex
Сообщения: 159
На сайте 11 лет
Artimiausiems 3 men tikrai man lab sunku apsibriezti tikslu, nes man vasara darbo labai padaugeja ir darbas mano vasara ypac neprognozuojamas. Saip is pagrindiniu tikslu uzsitvirtinti NL25.

Nors jis man, kai darau shotus nelabai yra draugiskas ir nuo NL16 tikrai skiriasi. Labai jau LAG ten losia arba vis ant tokiu opu pataikau. Ukznisa pastovus 3betai 4 betai, reik adaptuotis pries didesne agresija.

Siaip losiu 5-6 stalus NL16, TIlt breakeris padeda laikytis siokios tokios tvarkos :) Per menesi sulosiu 30K+ranku bet vasara sulosiu maziau. Pries sesija visada perziuriu praeitos sesijos "brangiausias" rankas, surasau notus...na stengiames vietoj netupet o tobulet.
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
shumialex писал(а):Nors jis man, kai darau shotus nelabai yra draugiskas ir nuo NL16 tikrai skiriasi. Labai jau LAG ten losia arba vis ant tokiu opu pataikau. Ukznisa pastovus 3betai 4 betai, reik adaptuotis pries didesne agresija.


aga mikrogaminge tas pats, bet cia pas mane kazkokie visi telefonai, nemastantys kazkokie....

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
Аватара пользователя
kos12
Сообщения: 73
На сайте 10 лет
Sekmes bendrom jegom mes cia kapstomes, welcome to team :D
Аватара пользователя
shumialex
Сообщения: 159
На сайте 11 лет
pffff, sia savaite nieko gero. Nors tiek ir tesulosiau ranku, bet tendencijos nedziugina.

Изображение

Su raudona paskutiniu metu nieko negaliu padaryt, varo zemyn non stop.
Be to reikia kovot si tiltu. Kai uzeina atkarpos, kai esu dauzomas visu is eiles ir neuzeina korta su kuria galiu pasipriesint - pradetu daryti nesamoningus muvus, "netiket" opo ranku stiprumu ir galiausiai dar labiau nuleidziu, gerai tais atvejais gelbsti TiltBreakeris.

Kaip pvz: :D

Opo bendri statai:

Изображение

(kas turi Zmejaus hud'a, zinos kas ka reiskia)

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

BB ($32.53)
UTG ($33.68)
MP ($13.26)
CO ($33.18)
Button ($25.25)
Hero (SB) ($27.26)

Preflop: Hero is SB with KИзображение, JИзображение
4 folds, Hero bets $0.60, BB raises to $1.80, Hero calls $1.20

Flop: ($3.60) 7Изображение, JИзображение, 2Изображение (2 players)
Hero checks, BB bets $1.75, Hero raises to $3.70, BB raises to $8, Hero raises to $25.46 (All-In), BB calls $17.46

Turn: ($54.52) 5Изображение (2 players, 1 all-in)

River: ($54.52) 2Изображение (2 players, 1 all-in)

Total pot: $54.52 | Rake: $2

Results below:
Спойлер
Hero had KИзображение, JИзображение (two pair, Jacks and twos).
BB had QИзображение, QИзображение (two pair, Queens and twos).
Outcome: BB won $52.52



Bet buna gi geru sesiju kaip sitos:

Изображение

Kai viskas einasi kaip sviestu patepta, bet paskutiniu metu jos pasitaiko retai :(

Velniop pokeris sia savaite, ryt po darbo susikraunu meskeres, palapine ir vaziuoju pailset atokiau nuo civilizacijos iki sekmadienio :tongue:

Tikiuosi gaudyt :fish: seksis geriau nei prie kompo :D

Visiems turiningo ir pelningo savaitgalio ;)
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
ranka manau blogai suzaista, ir check raise man visai nepatiko, reiktu pop upus pasiziuret, bet is SD matyt kad jis post flope nesamoniu ir nemanau kad susistums tokioj situacijoj tarkim su QJ 3 bet pote, beto jo 3 bet range nera toks labai platus nes jis megsta ir cold call IP vs SB, tad manau cia geriausia suzaisti check call flopa check call turn, ir manau tektu foldinti rivery jai jis push AI


gero savaitgalio ir tau!! geru laimikiu :fish: :beer:

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
Аватара пользователя
shumialex
Сообщения: 159
На сайте 11 лет
Kad ranka suzaista ne idealiai tai sutinku. Taip kaip suzaidziau turejau mestis po jo 4bet, cia ranka buvo suzaista i sesijos pabaiga, o sesija buvo labai prasta. Tai spredimus priiminejau ne tiek atsizvelgdamas i status, o kaip man kartais uzena - "netikiu kad turi kazka ir taskas". Fakts, kad i mano sustumima neatsakytu nei viena silpnesne ranka (arba lab lab retai).

Pas ji resteal vs SB 12.5% cia nera platus range? Ant tokio flopo jo cbetas 1/2 man nepasirode stiprus tai kad patikrinti jo rankos stipruma raisinau jo cbeta. Be to pas ji aukstas W$WSF - 50%, parodo, kad megsta ir pablefuot ant flopo.
Na sutinku kad idelaiausiai butu suzaist check call 2 gatves o i river bet tik mestis pries toki opa (na dar priklausytu nuo statymo dydzio).
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
nu zinok pas mane 15 ir tikrai nedarau tai su bet kuo, tikrai atsirenku rankas ypac pries regulerus, aisku pries nitinius zaidejus any two. gal del to tokie skaiciai ;)

tarkim kaip varijantas butu galima uzraisinti cbet (jai tarkim opas yra kazkoks manijakas ir tarkim barelina 3 bet potuose) bet as tame vistiek matau daugiu minusu nei pliusu, jai gaunam pusha tikrai tektu mestis. o jai tarkim opas barelina su belfu tai mest turim pozicija ir gaudom juos su labai gera ranka.

shumialex писал(а):Ant tokio flopo jo cbetas 1/2 man nepasirode stiprus tai kad patikrinti

bet bordas tai sausas, tad manau optimalu statyt 1/2 net ir su AK.

imesk dar kokiu idomiu ranku :blush:

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
Аватара пользователя
shumialex
Сообщения: 159
На сайте 11 лет
Pailsejau savaigali gerai :) Meskeres dirbo minimaliai, ner :fish: visiskai. SEkesi zvejot kaip pokery :D

Po savaitgalio pertraukeles prisedau sien palost, per daug pailsejau, klaidu pridariau :puzzled: . Perziuriu sesija ir taip pikta daros kai matau pirmoko klaidas. Sesija nors ir +2buyinai bet pagal ev -1 :D, bet kaip nebus kai pasitaiko tokiu klounu:

Cia as ale uzluckinau:

Opas:
Изображение
I detalesnius status gilintis neverta manau...
PokerStars No-Limit Hold'em, $0.16 BB (5 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

BB ($17.89)
UTG ($16.69)
Hero (MP) ($18.04)
Button ($17.30)
SB ($23.85)

Preflop: Hero is MP with KИзображение, QИзображение
UTG bets $0.48, Hero raises to $1.44, 3 folds, UTG calls $0.96

Flop: ($3.12) KИзображение, 2Изображение, 6Изображение (2 players)
UTG checks, Hero bets $1.68, UTG raises to $4.16, Hero calls $2.48

Turn: ($11.44) 7Изображение (2 players)
UTG bets $11.09 (All-In), (gal man cia nusimest? :D) Hero calls $11.09

River: ($33.62) QИзображение (2 players, 1 all-in)

Total pot: $33.62 | Rake: $1.50

Results below:
Спойлер
UTG had 2Изображение, 6Изображение (two pair, sixes and twos).
Hero had KИзображение, QИзображение (two pair, Kings and Queens).
Outcome: Hero won $32.12
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
:bwahaha: :facepalm: :fish:

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Defoltas :hehe:
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
shumialex
Сообщения: 159
На сайте 11 лет
Buna gi dienu kai PS praeina sesija be fokusu... :bayan:

Изображение
Аватара пользователя
kos12
Сообщения: 73
На сайте 10 лет
kad daugiau tokiu dienu, sauniai :)
Аватара пользователя
shumialex
Сообщения: 159
На сайте 11 лет
Na kaip ir reikejo tiketis po geros dienos turi ateiti ir korekcija kuri nunese puse mano vakar dienos profito. Pusvalandukui grindinima pristabde Tilt Breakeris...reik atsivesint ir toliau kibsiu i darbus:)

Изображение

Pora esminiu ranku: Lauksiu komentaru...pagal mane standart (tiesiog fishiuku diena) o gal pasikarsciavau?

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.16 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

Opas: Изображение Изображение

SB ($20.82)
BB ($4.71)
UTG ($23.41)
Hero (MP) ($16)
CO ($17.04)
Button ($21.30)

Preflop: Hero is MP with 9Изображение, 9Изображение
UTG bets $0.32, Hero raises to $0.96, 4 folds, UTG calls $0.64

Flop: ($2.16) 9Изображение, QИзображение, 8Изображение (2 players)
UTG checks, Hero bets $1.92, UTG calls $1.92

Turn: ($6) 6Изображение (2 players)
UTG checks, Hero bets $5.04, UTG raises to $10.08, Hero raises to $13.12 (All-In), UTG calls $3.04

River: ($32.24) JИзображение (2 players, 1 all-in)

Total pot: $32.24 | Rake: $1.45

Results below:
Спойлер
UTG had 7Изображение, 10Изображение (straight, Queen high).
Hero didn't show 9Изображение, 9Изображение (nothing).
Outcome: UTG won $30.79


2*****************

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.16 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

Opas: Изображение

Hero (SB) ($16)
BB ($16.64)
UTG ($38.42)
MP ($21.63)
CO ($23.71)
Button ($20.34)

Preflop: Hero is SB with QИзображение, QИзображение
1 fold, MP bets $0.56, 1 fold, Button calls $0.56, Hero raises to $2.08, 2 folds, Button calls $1.52

Flop: ($4.88) 4Изображение, 8Изображение, JИзображение (2 players)
Hero bets $3.28, Button calls $3.28

Turn: ($11.44) 7Изображение (2 players)
Hero bets $10.64 (All-In), Button calls $10.64

River: ($32.72) 4Изображение (2 players, 1 all-in)

Total pot: $32.72 | Rake: $1.47

Results below:
Спойлер
Button had 9Изображение, 10Изображение (straight, Jack high).
Hero had QИзображение, QИзображение (two pair, Queens and fours).
Outcome: Button won $31.25
Аватара пользователя
AnTi
Сообщения: 357
На сайте 12 лет
Su 99 ant tokio durno flopo pushinčiau ir nukreipčiau savo dėmesį į kokį kitą stalą :hehe:
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Anti kur pradinges?
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
shumialex
Сообщения: 159
На сайте 11 лет
Paskutiniu metu pasigirti niekuo negaliu...puse savaites ejosi viskas gerai o po to staiga pamirsau kaip zaisti pokeri? Na sprendziant is savaites grafiko taip galima suprast :fuuuu:

Изображение

Raisai/allina riveri po kuriu tekdavo nusimetinet, ivairus davaziavimai, biskis kuleriu turejo tam nemazai itakos ir beabejo klaidos, kurias reikes ieskot.

Ir ar man reikia ismokti tiketi fishu ranku stiprumu ar cia standart tokios situacijos?

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

Opas: Изображение

BB ($36.34)
UTG ($10)
MP ($20)
Hero (CO) ($25.35)
Button ($24.28)
SB ($26.84)

Preflop: Hero is CO with QИзображение, QИзображение
1 fold, MP bets $0.50, Hero raises to $1.50, 3 folds, MP calls $1

Flop: ($3.35) 3Изображение, 7Изображение, 9Изображение (2 players)
MP checks, Hero bets $2.40, MP calls $2.40

Turn: ($8.15) JИзображение (2 players)
MP checks, Hero bets $5, MP raises to $16 (All-In), Hero calls $11

River: ($40.15) KИзображение (2 players, 1 all-in)

Total pot: $40.15 | Rake: $1.81

Results below:
Спойлер
MP had JИзображение, 9Изображение (two pair, Jacks and nines).
Hero had QИзображение, QИзображение (one pair, Queens).
Outcome: MP won $38.44


2.
PokerStars No-Limit Hold'em, $0.16 BB (5 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

Opas: Изображение

SB ($33.61)
BB ($17.69)
UTG ($19.51)
Hero (MP) ($16.71)
Button ($16)

Preflop: Hero is MP with AИзображение, AИзображение
1 fold, Hero bets $0.48, 2 folds, BB calls $0.32

Flop: ($1.04) 2Изображение, 4Изображение, 8Изображение (2 players)
BB checks, Hero bets $0.72, BB calls $0.72

Turn: ($2.48) KИзображение (2 players)
BB checks, Hero bets $1.76, BB raises to $3.52, Hero raises to $15.51 (All-In), BB calls $11.99

River: ($33.50) 7Изображение (2 players, 1 all-in)

Total pot: $33.50 | Rake: $1.50

Results below:
Спойлер
BB had 4Изображение, 2Изображение (two pair, fours and twos).
Hero had AИзображение, AИзображение (one pair, Aces).
Outcome: BB won $32



3.
PokerStars No-Limit Hold'em, $0.16 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

Opas: Изображение

Hero (SB) ($16)
BB ($16.64)
UTG ($38.42)
MP ($21.63)
CO ($23.71)
Button ($20.34)

Preflop: Hero is SB with QИзображение, QИзображение
1 fold, MP bets $0.56, 1 fold, Button calls $0.56, Hero raises to $2.08, 2 folds, Button calls $1.52

Flop: ($4.88) 4Изображение, 8Изображение, JИзображение (2 players)
Hero bets $3.28, Button calls $3.28

Turn: ($11.44) 7Изображение (2 players)
Hero bets $10.64 (All-In), Button calls $10.64

River: ($32.72) 4Изображение (2 players, 1 all-in)

Total pot: $32.72 | Rake: $1.47

Results below:
Спойлер
Button had 9Изображение, 10Изображение (straight, Jack high).
Hero had QИзображение, QИзображение (two pair, Queens and fours).
Outcome: Button won $31.25



Dar kokios 3 panasios situacijos, bet tingiu viska kraut ... negi i raisus tokiais atvejais reikia nusimetinet ir High pair tokiais atvejais dazniausiai buna musta. Bet kaip pamatau kad opas fishas na negaliu as nesusistumt :wall:
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
1.Handas po raise turne reikia foldinti, kruva doperiu, strytu ir t.t. o pas fisha ju tikrai bus daugiau nei pas regus. Dar vienas dalykas jei renki value ir tokiu fishu visad statyk maxumalei, turne 5$ i 8.15 mazhokai. Statychiau chia apie 6.9$ kaip minimum.

2.Handas, labai keistas raisas ant sausos lentos. Min raise nuo vishu mane visad gasdina, velgi kaip matai situacija labai panashi i pirmo hando, o jau seniau minejau, raise turne shituose limituose labai retai bus blefas, apie 85% ten visad nuts kashkokie. Callinam jo min raise ir jei nepushina rivery, taip pat callinam. Pamaniau, kad pas ji setas 88 ar 44, pasirodo ishvis orinis doperis. Na bet vistiek shitame hande galima buvo pralaimeti mazhiau. Uzpushindamas ishmushi kruva blefu, o tau juos palikti reikia.

3.Handas standart :smile:

Tau reiku daugiau notsu rashytis ant fishu ir stebeti su kokiais handais jie zaidzia agresyvei. Del vieno notso gali visa steka ishgelbet.
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)

Вернуться в «Blog`s cash, sng, mtt»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 31 гость