KoS12 Kopimas i Everesta

Аватара пользователя
kos12
Сообщения: 73
На сайте 10 лет
Trumpai apie mane - Esu Osvaldas 26 metai, su pokeriu susipazinau pries kokius 8 metus... irklavimo stovyklose zaisdavom is degtuku (p.s. tada ir pradejau kolekcionuot dektuku dezutes), aisq kalbu ne apie Holdem NL o apie kita rusy net nzn pavadinimo dalinamos 5 kortos uz 1 kortos keitima moki bb.
Apie NL holdem suzinojau pries 4 metus tikriausiai kaip ir visi namuose cash game, turnyriukai prie alaus, po kurio laiko uzsireginau i pirma online site... isidejau pirma deposita ir smagiai prapyliau per vakara taip buvo ne viena karta.. zaidziau tai sian tai ten BR niekada nesivadovavau laimedavau cash out ir ramu. Nuvykes i UK pastebejau kad ten labai daug vietiniu PUB'u organizuoja turnyrus su 15-20 svaru bi, pradejau zaist uzkabino zaisdavau 2-3 skirtingose vietose turnyrus per savaite. Laimejau ju gana nemazai, pradejau dometis, skaityt knygas ir forumus. Bet Online kaip nepavyko pliusint taip nepavyksta iki siol. 2 metus praieskojas pagaliau radau Gerb., Mokytoja pona ZMEJU, kuris nupaise man gaires tai dabar pasiryzes stipriai judet i prieki.
Siu metu tikslai:
1- beatint Nl4 iki Liepos galo (jmj... tikiuosi pavyks greiciau nes ten net geda zaist.. :)
2-Pagal galimybes iki gruodzio 17 buti bent jau imerkus kojas i NL25
svajone - susapnavau kazkada sapna toki noreciau tikrai igyvendint... WSOP ismest Antana Guoga is turnyro nes su tuo perdetu savo pasiputimu ir arogancija uzknisa kaip pokerio zaidejas jis mane juodai.
Visa kritika yra laukiama, kuo daugiau jos tuo geriau, stengsiuos postint bent savaitinius grafikus kaip minimum, stengsiuos kad mano blogas atnestu naudos man bei ji skaitantiems.
Ok enough bullshit pirmi grafikai jau si vakara :D
Последний раз редактировалось kos12 14 июн 2013, 01:51, всего редактировалось 1 раз.
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
Sveikas, kokiam roome zaidi ? kaip anskciau sekesi zaisti ?

beje man Tony G vienas kieciausiu cash zaideju ever, ir jo trash talk cia kaip jo poker skilas. ir i tai manau reiktu atkreipti demesi :blush:

sekmes prie stalu, tikiuosi ir neapleisi savo pokerio blogo kaip cia dauguma rimtu ir ambicingu buvusiu blogistu :)

GL! :respect:

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Sekmes ir valios zmogau :italy:

Del WSOP ismetimo Guogos tai realei labai mazhi shansai, net jei dalyvausi turnyre su juo prisest prie vieno stalo gana mazhi shansai. Ir net jei ishmesi jam bus dzin, nebet tai final table :hehe:
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
kos12
Сообщения: 73
На сайте 10 лет
tai del to svajones skiltyje ir parasiau :), pa kolkas NL4 microgaminge... dekui uz palaikyma perziurejau tavo LEDAI visa bloga pasisemiau didelio ikvepimo tavo deka realiai ir nusprendziau kurti. Ypac tas struggle pradzioje kur turejai nemazu sunkumu ir dabartiniai grafikai tiesiog super, geras pavyzdys kaip reikia mokytis ir tobulet.
Anksciau sekesi neblogai buvau dasimuses ir iki NL25 aisq geras dalinimas buvo kokia savaite tai nemazai cash out dariausi poto sudegiau i nuli, paskutini puse metu is ftp turnyru karts nuo kart cash out dariausi esu laimejes Mtt su skirtingais bi nuo 3,30 iki 26usd, bet kai darbe ipiso nauja softa su admino teisemis istryne mano visas programas ir nebegaliu zaist tai darau analizes skaitaus forumus ir tik namie stengiuosi atidziai ir protingai zaist betsafe be jokiu cashout minimum iki gruodzio.
Аватара пользователя
kos12
Сообщения: 73
На сайте 10 лет
[url]Изображение

va taip atrodo dabartine mano situacija, ne kazka bet cia tik pradzia :)
Аватара пользователя
kos12
Сообщения: 73
На сайте 10 лет
06-11, sakyciau super pavariau.. non showdown tik kazkodel labai baisiai atrodo
[url]Изображение
06-12 Visiskas asilas as! uztiltinau juodai ir, bet issiaiskinau priezasty daugiau gyvenime neziuresiu tv ir zaisiu vienu metu, reiks susigalvot bausme!
[url]Изображение
Аватара пользователя
kos12
Сообщения: 73
На сайте 10 лет
Po darbu nuotaika butent tokia... reik atsipust ir eisim zvejot...
phpBB [video]
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
sakyciau neblogau dauzo pagal ALL IN EV! :lolu:

grazus grafikai ir toliau taip :)

beje didelis respecktas uz shilumini punkta, dabartinius garaze nerukoma, nezinau kas mano ausiai mieliau ar jie ar micro one. :respect:

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
Аватара пользователя
kos12
Сообщения: 73
На сайте 10 лет
kazkaip seniau lietuviskas rapas turejo jegos, dabar nzn montana montekristo, dar ir morda mc tenka paklausyt... joa dauzo bet tegu dauzo geriau dabar o ne NL10 :)
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
visur dauzo, nesvarbu ar nl 10 ar nl 50k, kai dauzo turi ipatingai parodyti A game, nes tai pagrindinis dalykas kuris parydys tavo skila ir aisku profita :blush:


sekmes pries stalu, gal kada suzaisim vienam stale :ivey:

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
Аватара пользователя
kos12
Сообщения: 73
На сайте 10 лет
meeta reiks padaryt ir cash pazaist visiem is simboliskos sumos :D
dar klausimas kaip handus postint?
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
Аватара пользователя
kos12
Сообщения: 73
На сайте 10 лет
super, aciu!
Аватара пользователя
kos12
Сообщения: 73
На сайте 10 лет
06-13 nu va galima eit miegot su sypsena :capt:
[url]Изображение
Аватара пользователя
kos12
Сообщения: 73
На сайте 10 лет
Sioje situacijoje riveryje man reiktu issigasti ar EV+ betas? nes daug situaciju yra buve kai bandau ev gaunu re-raise ir poto labai sunku nusimest... jis tikrai ne regas panasus i calling station buvo.
$0.02/$0.04 No Limit Holdem
Prima
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
UTG Player 4 ($5.60) 140bb
UTG+1 kos12 ($10.62) 266bb
CO Player 6 ($1.50) 38bb
BTN Player 1 ($4) 100bb
SB Player 2 ($15.44) 386bb
BB Player 3 ($6.06) 152bb

Pre-Flop: ($0.06, 6 players) kos12 is UTG+1 Q:club: A:diamond:
1 fold, kos12 raises to $0.20, 2 folds, Player 2 calls $0.18, 1 fold

Flop: 10:diamond: 7:club: Q:spade: ($0.42, 2 players)
Player 2 checks, kos12 bets $0.36, Player 2 calls $0.36

Turn: 3:diamond: ($1.14, 2 players)
Player 2 checks, kos12 bets $0.90, Player 2 calls $0.90

River: 8:diamond: ($2.94, 2 players)
Player 2 checks, kos12 bets $2, Player 2 folds

Final Pot: $4.94

kos12 wins $4.90 (net +$1.44)

Player 2 lost $1.44
Аватара пользователя
kos12
Сообщения: 73
На сайте 10 лет
Aisq jei butu full stack ir all in tektu nusimest... bet cia shortas tai manau viskas teisingai padaryta?
$0.02/$0.04 No Limit Holdem
Prima
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
UTG kos12 ($8.40) 210bb
UTG+1 Player 6 ($1.96) 49bb
CO Player 1 ($4.06) 102bb
BTN Player 2 ($14.76) 369bb
SB Player 3 ($4.11) 103bb
BB Player 4 ($4.94) 124bb

Pre-Flop: ($0.06, 6 players) kos12 is UTG Q:club: K:heart:
kos12 raises to $0.12, Player 6 calls $0.12, 4 folds

Flop: J:spade: 6:club: K:spade: ($0.30, 2 players)
kos12 checks, Player 6 bets $0.14, kos12 raises to $0.56, Player 6 calls $0.42

Turn: 9:spade: ($1.28, 2 players)
kos12 checks, Player 6 goes all-in $1.28, kos12 calls $1.28

River: Q:heart: ($3.84, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $3.84
kos12 shows
Q:club: K:heart:
Player 6 shows
9:club: 10:heart:

Player 6 wins $3.88 (net +$2.06)

kos12 lost $1.96
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Kai zaidi aplamai jokiu trugdziu negali but, net ant pacio stalo tik klavetura, pele ir monikas :smile: Skypas geriau aplamai ishjunktas, jokiu narshykliu. Jei telika ziuri, nu tai jau aishku kaip tu susikaupes :smile: Uztenka sekundei prarasti demesi atsiduri nesuprantomoi situacijoi, neatsimeni kas cia buvo priesh izaidima rankos ir prasideda nesamones, meginimas laimet.

PS.: Ka tu tam telike ziuri aplamai? Reklamas :troll: Neziuriu apie 9 metus gal jau, to smegenu plovimo...
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
kos12
Сообщения: 73
На сайте 10 лет
tai teliko as ir nepamenu kada ziurejau isirasiau hangover3 ... sudas kazkox dar ir i minusa per ta leva filma sulindau... nu padariau isvadas tikiuosi
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
KQ ranka manau suzaista blogai. nu aisku reiktu ziuret koks opas i jo statistika, bet siaip, manau ten rejkejo suzaisti BET, BET, nes jai tu dbr gauni is opo check back, tu prarandi labai daug vertes, ir dar turne gali atsiversti labai blogu kortu (bet koks vynas Ax Jx Tx ) jai tu check raise ir gauni shove, tu jau buni uzdominuotas ir tektu mestis, nes tu beatini KT ir kazkokia FD. bet ten gali buti visokiu combo kuriose tu monetos metime.

o su AQ tai labai standart, manau reiktu man is taves bet sizingu pasimokyti, nes nemoku statyti 3/4 pot mikrogaminge :blush:

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
beje kiek stalo losi ?

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!

Вернуться в «Blog`s cash, sng, mtt»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 28 гостей