Ieškau patarimų brendant iš gilios gilios NL2 duobės

smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 16 дней
Šiandienai ko gero apsieisiu be įkeltų rankų. Ir taip bus ką apmąstyti. Tik šiandien supratau kas yra rimtas swingas, kai joks nutsas nepraeina, kai prieš visokius agrus su 4bet 10+prakali 6-7 stackus su KK į AA, kai kaskart kai turi setą riveriu užsidaro eilė ar spalva ar oppo quadas, kai su AA palaidoji stekus prieš AK, AQ, KK, QQ ir pats laimi tik kas kelintą kartą prieš AJ KT... Suprantu, kad atrodo beviltiškai, bet dabar palyginimui reikia pažiūrėti į seniau mano keltą grafiką 6 dienų, ten aukštyn eina showdownas, nes įsistatinėju tik tight, o šiandien aš nežinau ką iš grafiko pamatyt galima, atrodo, kad 100 prc įžaidžiu handus iki all ino, nors žaidimas lygiai toks pats tight kaip ir praeitom dienom, net paleidau non showdown liniją, kad tik kuo labiau tight būčiau kai mane vėžina...

Изображение
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 16 дней
Šiandiena vėl prasidėjo daužymu, pradžioje šoviau iki -15, mano br praktiškai nebeliko ir tada tarsi PS būtų baigę staiga mane daužyti... Iš -15 padariau +30. Bet vėl... Liko +23 ir atjungiau PS, žaisiu tik vėliau... Paskutinioji sesijos ranka:

PokerStars Zoom No-Limit Hold'em, $0.05 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com/" target="_blank

Button ($8.32)
SB ($3.61)
BB ($5.85)
Hero (UTG) ($18.97)
MP ($8.92)
CO ($5.48)

Preflop: Hero is UTG with 10Изображение, 10Изображение
Hero raises to $0.15, MP calls $0.15, 3 folds, BB calls $0.10

Flop: ($0.47) 9Изображение, 9Изображение, 10Изображение (3 players)
BB checks, Hero checks, MP bets $0.40, BB calls $0.40, Hero raises to $0.80, 1 fold, BB calls $0.40

Turn: ($2.47) QИзображение (2 players)
BB checks, Hero bets $1.30, BB raises to $4.90 (All-In), Hero calls $3.60

River: ($12.27) AИзображение (2 players, 1 all-in)

Total pot: $12.27 | Rake: $0.51

Results below:
Спойлер
BB had 9Изображение, 9Изображение (four of a kind, nines).
Hero had 10Изображение, 10Изображение (full house, tens over nines).
Outcome: BB won $11.76
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
zaisk A game ir priimk teisingus spredimus, svarbiasuai dalykai kai swingina. nes blogu dienu buna pas visus:)

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 16 дней
Atsiprasau is anksto uz keiksmazodzius, bet uzpiso mane tas PS, kas bl darosi... Per 35 sup...as minutes:
PokerStars Zoom No-Limit Hold'em, $0.05 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com" target="_blank

Button ($2.58)
Hero (SB) ($5.96)
BB ($6.05)
UTG ($1.79)
MP ($5)
CO ($6.08)

Preflop: Hero is SB with 8Изображение, QИзображение
4 folds, Hero raises to $0.10, BB calls $0.05

Flop: ($0.20) 6Изображение, JИзображение, 9Изображение (2 players)
Hero bets $0.10, BB calls $0.10

Turn: ($0.40) 10Изображение (2 players)
Hero checks, BB bets $0.40, Hero raises to $1, BB raises to $5.85 (All-In), Hero calls $4.76 (All-In)

River: ($11.92) 10Изображение (2 players, 2 all-in)

Total pot: $11.92 | Rake: $0.49

Results below:
Спойлер
Hero had 8Изображение, QИзображение (straight, Queen high).
BB had 6Изображение, 6Изображение (full house, sixes over tens).
Outcome: BB won $11.43



PokerStars Zoom No-Limit Hold'em, $0.05 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://flopturnriver.com/" target="_blank

Button ($3.30)
SB ($4.99)
BB ($4.34)
UTG ($8.95)
MP ($5.05)
Hero (CO) ($7.67)

Preflop: Hero is CO with KИзображение, KИзображение
2 folds, Hero raises to $0.15, Button calls $0.15, SB calls $0.13, 1 fold

Flop: ($0.50) 6Изображение, JИзображение, 10Изображение (3 players)
SB checks, Hero bets $0.35, Button calls $0.35, 1 fold

Turn: ($1.20) 8Изображение (2 players)
Hero bets $7.17 (All-In), Button calls $2.80 (All-In)

River: ($6.80) 9Изображение (2 players, 2 all-in)

Total pot: $6.80 | Rake: $0.28

Results below:
Спойлер
Button had 7Изображение, JИзображение (straight, Jack high).
Hero had KИзображение, KИзображение (one pair, Kings).
Outcome: Button won $6.52


PokerStars Zoom No-Limit Hold'em, $0.05 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php" target="_blank

Button ($8.94)
SB ($10.03)
BB ($3)
UTG ($2.88)
MP ($6.09)
Hero (CO) ($8.87)

Preflop: Hero is CO with 7Изображение, 7Изображение
UTG calls $0.05, 1 fold, Hero raises to $0.20, 2 folds, BB calls $0.15, UTG calls $0.15

Flop: ($0.62) 7Изображение, 5Изображение, 9Изображение (3 players)
BB bets $0.20, 1 fold, Hero raises to $0.50, BB calls $0.30

Turn: ($1.62) 10Изображение (2 players)
BB bets $1.50, Hero raises to $3, BB calls $0.80 (All-In)

River: ($6.22) 6Изображение (2 players, 1 all-in)

Total pot: $6.22 | Rake: $0.26

Results below:
Спойлер
BB had 8Изображение, 8Изображение (straight, ten high).
Hero didn't show 7Изображение, 7Изображение (three of a kind, sevens).
Outcome: BB won $5.96



O cia bl paziba. Sustumiau pries agra , kuris labai naglai vis voge...

PokerStars Zoom No-Limit Hold'em, $0.05 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com" target="_blank

Button ($5.22)
Hero (SB) ($5.88)
BB ($4.10)
UTG ($4.81)
MP ($5.69)
CO ($7.07)

Preflop: Hero is SB with 9Изображение, 6Изображение
3 folds, Button raises to $0.15, Hero raises to $0.45, 1 fold, Button raises to $1.50, Hero raises to $5.88 (All-In), Button calls $3.72 (All-In)

Flop: ($10.49) KИзображение, 10Изображение, 7Изображение (2 players, 2 all-in)

Turn: ($10.49) 8Изображение (2 players, 2 all-in)

River: ($10.49) AИзображение (2 players, 2 all-in)

Total pot: $10.49 | Rake: $0.44

Results below:
Спойлер
Button had JИзображение, JИзображение (one pair, Jacks).
Hero had 9Изображение, 6Изображение (straight, ten high).
Outcome: Hero won $10.05


Normaliai kalbant, atsibodo jau man, PS dauzo, Winneryje irgi tas pats...
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 16 дней
Per sia savaite padariau isvada, reikia bl PS stumt su bet kuo all inus, su bet kokiais suited connectoriais, nes kuo mazesnes galimybes laimeti, tuo dazniau laimi
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 16 дней
Pagaliau baigė mane PS daužyti... Nes jau visai viltį praradęs buvau. Labai tikiuosi, kad nedaužys ir toliau... Nors susidariau vaizdą,kad daužo pagal BR, jei labai mažas, staiga nebedaužo, jei pasikeli - pradeda perkalinėt... Na bus matyt... Reikia būti optimistu :smile:

Изображение
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 16 дней
NL10 pirmas 3 dienas sekesi gerai, kitos 2 (iskaitant siandienos rytai( sekasi gana keistai, tiesiog daug daugiau cooleriu ir bad beatu nei per pirmas sudejus.

1,2,3 dienos:

Изображение


4 ir puse 5 dienos:

Изображение
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Neblogai
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
nesuprantu as tavo cia rastu, kai mane dauzo tai pastoviai minusines sesijos buna. jai upas tai upas . pas tave rasai kad dauzo bet upines dienos ? arba bent jau i nuli istrauki ! wtf ? :smile:

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 16 дней
Tom dienom, kai visai nebuna didesniu cooleriu ar bad beatu, grafikas graziai aukstyn eina, o dabar matai kiek apatiniam grafike stacku supilta? Laimi stacka, tada 2 kartus is eiles prakali su setais i setus ar davaziuoja oppam ju draw po turno supushinto. Tada agresyviau pazaidziu, su non showdownu atsiimu kazkiek, o siaip tai jei jau super rimtai dauzo, tai ragas. Nl5 taip -100 padariau per diena, postinau auksciau, neseniai dar gana. Zinojau, kad ties -5br reik stot, bet jauciau, kad atsigaut turiu ir viskas kaip ir pradedavo eitis geriau ir budavo, kad per 1 min 4 stackus prakali. O del siandienos, kai ikeliau grafika vel paejo kazkiek korta, su +40 baigiau, tai negaliu liudet, kaip man tai per akis... Ir manau, kad pasimokiau, kai ateis labai rimti dauzymai ko gero pazaist i kita pokerio rooma eisiu arba NL2 kokius :smile:

5 diena:

Изображение
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 16 дней
6 dienos ankstyvo ryto sesija:

Изображение

Labai susinervinau, kai pamaciau, kad paleidau non showdown... Bet buvo kelios tokios rizikingos situacijos kur nusprendziau nerizikuoti, ko gero dar ir pats kazkaip nejuciom sutightinau zaidima visai...

Manau, kad siandien daugiau nebezaisiu, o visa diena paskirsiu teorijai. Praeitom dienom kiekviena diena paziuredavau po koki klipa Zmejaus, paskutines 3 dienas visai nebuvo kada, tai siandien atsiimsiu :smile:
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 16 дней
Oi radau skyliu...
Leak buster-position:

Изображение
Изображение

Siaip zaidziu pagal statistika, tai man keista, kad SB i pliusa gavos, o BB minusas didziulis, 51bb per simta, tai cia kaip suprantu kraupu yra. Bet is BB kazkaip prisibijau restealinti daznai, nes oppai nenusimeta i resteala dazniausiai, calina arba dar permusa, nes mano paties zaidimas agresyvus ir i mano permusimus is BB nelabai tiki, tai as ten tight zaidziu. Ka galetumete patarti? Dar ko gero mano saizingai blogi restealinimo. Kai man deda 30 ct as dedu 90. Kai su silpnesnem kortom dedavau 75 pastebejau, kad labai calina.
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Jei bb visus kartus ishmetinetum butu -100bb/100 , o db -51.28 reishkias pliusini, bet geras rezultatas toi pozicijoi butu kashkur -30bb/100. O del dauzho , tai pas mane va pvz vakar - 12 steku buvo per sesija zoome, poto viska atloshiau per diena ir dar i pliusa ishejau.
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 16 дней
Pagaliu PS pasiekiau Gold Star ir pameginau suzaisti 100k VIP turnyre. Stai kodel nekenciu turnyru... Pre flop AI...

Изображение
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
wellcome to poker stars. nors cia visuose roomese taip kartais buna :) pretty unlucky mate :blush:

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 16 дней
Is tikruju gaila, nes prize poolas solidus buvo, visgi 100k, o 50 doleriu tegavau per toki bad beata... :facepalm:
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 16 дней
Iskilo klausimas del HUD. As kadangi megejas issikelineti statistikas i huda, kad kuo maziau i pop upa listi (jau ir taip hudas nemazai skiriasi nuo Zmejaus pradinio), sumasciau, kad noriu oppo OOP check-fold, check-call, check-raise issiimti. Ir isidejau statistikas i hudo pacia apacia (APATINE EILUTE):
Flop Check-Fold OOP, Flop Check-Call OOP, Flop Check-Raise OOP ir ta pati su turnu. Statistikas rodo visai kitokias, nei uzejus i pop upa i skilti OOP, kur rodo oppo Check-Raise, Check-Call, Check-Fold.

Изображение

Изображение

Изображение
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 16 дней
Jau PS dave perspejima, kad ateina linksmadieniai... :hehe:

Изображение

Per pusantros h -90 doleriu :hehe:
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Berods tu bendra imetei, o ten rodo 1 reised pot. Siaip reikia patikrinti pop up`e paciam ten rasho kokie statai imesti.
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 16 дней
Reikia pagalbos... Panasu, kad gal per daug agresyviai zaidziau tik perejes i NL10. Nebeeina jau non showdown linijos islaikyti, 4 betina, pushina ir tt, atsirestealinti irgi neina, nes tiesiog ant all inu stato. Pameginau 1 agra siandien, kuris labai agro pries mane pre flope zaidzia pacalinti su AQs (zinau, kad netinkama korta...), tai aisq i AA atsimusiau...

Paskutiniu 4 dienu grafikas:
Изображение

Mano statistikos:
Изображение

Pop upai:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Butu super jei galetumete parasyti kurios statistikos labiausiai akis bado... :smile:

Вернуться в «Blog`s cash, sng, mtt»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 14 гостей