Ieškau patarimų brendant iš gilios gilios NL2 duobės

smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 17 дней
Sveiki, live pokerio turnyruose dalyvauju maždaug kartą per pora mėnesių pokerio klubuose ir viskas sekasi gana gerai, praktiškai niekada nekritau žemiau nei top 20% žaidėjų (dalyvių dažniausiai būna 100+), taigi, su live žaidimu, manyčiau, jog viskas sekasi tikrai gerai ir esu pliuse, nors tenka zaisti tikrai prieš gerus ir patyrusius žaidejus. Online pokerį apie metus ir labai dažnai žaidžiau daugiausia Ipoker svetainėse, tiesiog savo malonumui, freerolluose. Tada pradėjau žaisti turnyruose po kelis dolerius ir sekėsi irgi gana gerai, bet tiesiog pasidarė gaila nervų (dalyvaujant tarkim 20$ turnyruose (kurie man yra gana brangus malonumas) labai nervuodavaus tarkim po pre flop pusho su AA pralaimėjimo ir iškritimo burbule. Pokeris man jau seniai tapęs neatsiejama gyvenimo dalimi dėl to nusprendžiau pradėti žaisti cashą ir kaupti patirtį, bei gal net su pokeriu susieti savo gyvenimą. Prieš pustrečios savaitės pradėjau intensyviai žaisti Pokerstars FR NL2 cashą. Iš pradžių per langą, tada per 2 ir po kelių dienų per 10. Taip įpratau prie 10 langų, nes prie mažiau langų man nelaiko kantrybė sėdėti ir pradedu Loose aggresint...
Iš pradžių viskas sekėsi kaip ir gerai, po šiek tiek, su šiokiom tokiom bangelėm ėjau į pliusą (bus parodyta grafike), bet tada nusprendžiau, kad reikia stiprinti EV (didinti stiprybes ir ieškoti silpnų vietų ir jas keisti į gerą pusę) ir viskas gavosi absoliučiai atvirkščiai. Pradėjau giliai bristi į minusą:
http://imageshack.us/f/812/grafikasnr1.png/" target="_blank

Hudą naudoju labai paprastą:
http://img202.imageshack.us/img202/6087/hudxo.png" target="_blank

Mano handai:
http://img94.imageshack.us/img94/6923/handai.png" target="_blank

Mano statistika:
http://img849.imageshack.us/img849/1697/manostatsai.png" target="_blank

EV ir kita statistika:
http://img252.imageshack.us/img252/2346/92025471.png" target="_blank

Šiaip anksčiau lošiau labai Tight passive, grynai Nitinau (todėl mano statistika dabar yra gana kraupi), tačiau bandau kelti po šiek tiek link Tago. Pastudijavęs Freestylepoker klipus pradėjau dažninti preflop reizus, pradėjau stealinti su kažkiek didesniu kortų spektru (aišku, kai tokie limitai nepristealinsi per daug...). Šiaip visas mano žaidimo stilius labai paprastas, BSS strategija. Dažniausiai prie stalo įsinešu 4-5$ (maksimum1). Laukiu pocket pairs. Su AA, KK meginu priešininką versti sustumti prieš mane all ina. Su QQ, JJ reizinu, bet jei kazkas pushina, nusimestu (nebent opo VPIP 40%+), o su visom kitom porom tiesiog meginu gaudyti setus. Kadangi lošiu NL2 limituose, todėl turėdamas low/mid pocket pairą į reizinimus dažniausiai atsakau pagal Zmej'aus micro limitu charta (greit suskaičiuoju ar priešininkas atitinka Call 20, Call 25IP/OOP ar visus kitus reikalavimus pagal esamą padėtį. (Pastebėjau, kad reizinimas net ir su TT daznai baigiasi foldu post flope, todėl net ir su TT losiu kaip su low pocketu). Pasigavęs setą ne slowplayinu, nebent flopas vaivorykšte ir nesuristas. Bet, kada flope meta flush draw nesismulkinu, jei žaidžiu prieš fishą, keliu per potą, kartais net ir per 1,5 poto, jei ir tada priešininkas atsako, po turno (jeigu jis nemetė oponentui flusho),keliu per potą, kartais 1,5, o kartais net pushinu, visgi, jei priešininkas ir atsakys, lieka galimybė, kad jam atverstas riveryje flushas (aišku to galimybe maža) gali man laisvai sudaryti full house, o vistiek, po pusho turėtų, kad ir fisheris savo flush draw nusimesti.
Kaip matote pagal žaidžiamų handų statistiką, mane i minusą varo net AKs, AKo. Su jais visada reizinu x3, x4 BB pagal pozicija, nebent 3beto situacijose atsakau, aišku, jeigu op stackas =< 40bb, arba jis rimtas fishas - 4betinu arba pushinu (kitais atvejais su AK nelendu i all-inus, nes kiek pastebėjau, 3betai ar net 4betai BEVEIK BEVEIK visada parodo AA arba KK kieno nors rankose (visgi prie stalo 9 žmonės...). Nepataikęs i flopą dazniausiai nesidraskau, nes kaip pastebėjau, blefavimas ar semi blefavimas micro limituose dažnai veda i minusą (bent mane), dėl to lošiu beveik be blefų. Dar viena didelė problema (o gal ne?), kad gavęs KK callinu ar bandau provokuoti pre flop all inus. Nemėgstu su monstrais preflope zaisti ramiai, nes kad ir padarius ta reiza x4, laisvai kazkas su low/mid pocketu gali atsakyti ir po flopo pagaves seta mane nunešti.
Dazniausi mano pralaimejimai:
1. Losdamas su AK gana daznai po flopo pasigaunu TOP 2 paira (tarkim boardas AK3), bet priesininkas pasigauna seta ir viskas daznai baigiasi pralaimetu reizinimu, rereizinimu ir galu gale pushinimu (tarkim losi pries loose aggressive zaideja, tikrai atrodo, kad jis gali sokti su AQ, bet tai pasitaiko gana retai...)
2. Su KK labai daznai pre flope uzsiraunu ant AA ir tai visada baigiasi vienodai...
3. Su AK nepataikes i preflopa dazniausiai cbetinu, bet gaves reraise nusifoldinu
4. SU setu daznai pralosiu pries Flush, straight pagauta riveryje telefono arba fisho, kuris atsakinejo i bet kokius reizus

Manau, kad dar viena didžiulė pralaimėjimų priežastis yra ta, kad nesurandu iš kur gauti Pokerstarsų NL2 NL5 hand history, niekas nesikeičia su manimi, tiesiog neturiu pokerio draugų ar pažįstamų, kurie žaistų cashą PS. Naudoju tik savąją ir kadangi PS yra labai daug žaidėjų, dėl to dažniausiai prisijungus prie stalo, iš 9 žaidėju teturiu kokių 1-3, kartais 4 žaidėjų statsus (dėl to dar nėra naudos naudoti ir table scanerį ir ieškoti geresnių stalų)

Tai va, kiek sugebėjau ir kiek sumąsčiau, aprašiau, būtent dabar neateina į galvą ką dar galėčiau pridurti, dėl to kreipiuosi į Jus ir būtų be galo šaunu pamatyti komentaruose kokių nors patarimų. Gal kažką ne taip darau (faktas)... , gal HUDas labai prastas gal turiu kažlą visai kitaip daryti? Iš anksto labai dėkoju už atsaymus!

Čia kaip pavyzdys, vakar daviau draugui prisėsti prie tų mano 10 PS NL2 stalų ir pažaisti. Jis išvis nesinaudoja HM statsais ir t.t. Jis tik paprasčiausiai žaidžia. Aš išėjau, grįžau po poros valandų ir ką gi matau, jis 6 dolerių pliuse :hehe: Klausiu kaip čia taip, ai sako lošiu dažnai, nusimetu tik ties UTG blogesnes rankas, o su visom kitom, gražiai atrodančiom (paveiksliukai, suitedai), žaidžiu. Net rankos nusviro man... Aš tik prisėdau, per valandą su fullu (pocket pairas) pralošiau prieš fulą, su KK pre flop pushą pralošiau prieš AA, su setu pralošiau prieš riveryje pagautą fisho straightą (fishas lošė rodos su 36o pocketu). Iškart iš to pliuso padariau gerą minusą ir ėjau miegot... :facepalm:
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
pasyvaus nito -fisho memenuarai cia sorry uz issireiskima, vietoj tos neidomios raslevos galejai pora handu imest kaip suzaidei ir pan :) nes ka parasei tai man 50 50 proc prasilenkia su logika. beatini live tournamentus bet negali crustinti nl 2... :cool:
pradziai naudok charta poto kai jy jau issisavinsi po truputi tolk nuo jo, A game. ieskok leaku savo zaidime! taisyk juos! ir beatinsi ne tik nl 2 bet ir nl 1000 ! GL :capt:

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 17 дней
Na tiesiog man live tournamentai yra absoliučiai kitas reikalas palyginus su internetniu pokeriu. Du skirtingi žaidimai... Holdem managerio live nepasijungsi, Nemėgstu aš tų statsų analizuot, man patinka gyvai žmogų matyti ir analizuoti... Žaidžiu absoliučiai TAG live ir žmonės į tai reaguoja visai kitaip nei internete, nes jei atėjai į turnyrą live, niekada nenorėsi iškristi, ne taip kaip lošiant internete, ai galvoji, prakalsiu tuos kelis likusius dolcus ir eisiu miegoti ar pavalgyt ir t.t.
O rašliavos daug dėl to, nes rankos tam tikros išlieka rankom, įkelsiu ir kaip kokią ranką kada sulošiau, bet būtent šita rašliava norėjau, kad kas perskaitęs pasakytų, kad pavyzdžiaui:
Na va, su KK neturėtum pre flope atsakinėti 4bet ir t.t. ar callinti pushą, nes čia visgi FR ir t.t.
Arba, kad pasakytų, kad va, tavo HUDe nėra to ir to, o to reikia tokiais ir tokiais momentais...
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 17 дней
Ir dar pridėčiau, kad būtent šituo postu norėčiau surasti leakų, nes kiti iš šono mato geriau. Gal kažkas taip irgi žaidė panašiai ir padarė pakeitimus ir bent tą NL2 beatino... Be to, kaip dar minėjau, labai norėčiau sulaukti žmonių, kurie turi daug PS hand history ir apsikeistų su manimi. Nes sunku žaisti kai prie stalo turi daryti sprendimus matydamas žmogaus statsus iš 20 handų. Bet aišku, pagrindinė esmė, labai norėčiau, kad mane kas kur pataisytų ir parašytų, kad darau nesąmonę ten ar ten. Tarkim pagal chartą reikia open reizus daryti su low/mid pairais, Aš jų nedarau, aš tik callinu reizus, kurie atitinka call 20 irt.t. taisykles, o jei niekas nereizina aš irgi tik completinu. Nes aš nesuprantu, kam kelti preflope su low pairu, nes jei nepagausi seto, foldas laukia, o jei pagausi tsetą, priešininkų bus mažiau likę ir dar, jie manys, kad kažką stipraus gali turėti rankose, nes reizinai pre flope. O dėl to pareiškimo LEDAI, kad fish statistika. Labai paprasta pasakyti grafiką matant. Tikrai ne tagas. Ypač pagal PROFIT... Bet kaip ir minėjau, aštrinu žaidimą kažkiek, nes buvau labai nitas, kuris labai palikdavo BB, SB stealeriam...
Аватара пользователя
neprapysiu
Сообщения: 82
На сайте 11 лет
Ne iš grafiko Ledai apie tave nuomonę susidarė, būk ramus.
Jei live loši TAG, tai kodėl online loši ne TAG?
Последний раз редактировалось neprapysiu 11 мар 2013, 16:48, всего редактировалось 1 раз.
1285bb/100
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
nu cia neprimk kaip izeidima :table: nenorejau! esme tokia kad reikia dirbti daug, visa informacija kaip beatinti mikro limitus rasi sitoje mokykloje, tikrai geras dalykas, man daug padejo blogo vedimas, daugiau motivacijos daugiau blaiviu protu daugiau teisingu nuomoniu jame atsiranda, reikia ideti daug darbo. zaisti A game, ir viskas bus ok! video mokyklos paziurek tikrai rasi i dauguma klausimu atsakymus :smile: sekmes prie stalu!!! :beer:

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
Аватара пользователя
AnTi
Сообщения: 357
На сайте 12 лет
smbltu писал(а):Hudą naudoju labai paprastą:
http://img202.imageshack.us/img202/6087/hudxo.png" target="_blank

Mano handai:
http://img94.imageshack.us/img94/6923/handai.png" target="_blank

Mano statistika:
http://img849.imageshack.us/img849/1697/manostatsai.png" target="_blank

EV ir kita statistika:
http://img252.imageshack.us/img252/2346/92025471.png" target="_blank


Beveik bevertė informacija. Susitvarkyk HUDą ir popupus pradžiai. Išsiaiškink statų reikšmes. Ir įdėk savo išsamius status į forumą. Nes iš to, ką čia įdėjai, tai burimas iš kavos tirščių gaunasi :)
Dar būtų žiauriai naudinga, jei įmestum rankas analizei.

Beje, ar pagal BRM žaidi?
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Sveikas! Malonu matyti naujus narius :) Kolkas matos fishinis esi ir gerai fishinis, nieko pagydisim :hehe:. Lankyk treniruotes ziurek video, postink handus ir ledai pajudes :)

Manau tau reikia pradetiu nuo shito kurso.
http://freestylepoker.lt/freeway-to-pro ... amoka.html" target="_blank
Chartu pradek naudotis po 2 dalies perziurejimo...
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 17 дней
Pirmiausia kreipiuosi i LEDAI. As tik is saves tyciojuosi, nes matyt, jog as fishas gali jau is grafiko :D Tik is saves... Ir cia jokio izeidimo nematau, jei rasai tiesa :)

Del gyvo zaidimo TAG stiliumi ir cia, kiek skaiciau tokiuose limituose TAG buti neverta, nes cia greitai fishai tagus sutvarko, kiek skaites literaturos buti ABC playeriu ar akmenuku turetu buti pats tas.

O del charto, tai nezinau, nezinau. Nesu uzsispyres kaip ozys, bet 9 zmoniu cashe jei naudosiuosi tuo chartu 100 prc, tikrai tureciau eiti i pliusa? Bent jau pre flopas bus gerai suzaistas? Atidaryti reizus su bet kokiu peiru 9 zmoniu cashe, na nezinau, nes kas antra karta gausi gera rereiza. Jau meginau is tikruju. Nebent esu bukas ir nenugirdau kai Zmej'us aiskino ir sake, kad tas chartas netinka Full ringui.

Del HUDO ir pop upo. Butent ir idejau HUD noredamas, kad pasakytumete kas ne taip jame ir ka pakeisti. Toks pasakymas kaip pirma huda susitvarkyk nelabai ka pasako, suprantu pagal rezultatus, kad negerai kazka darau, Bet isvis koks cia dar HUDAS kai as tiek hand history teturiu. Per stala buna po 1 zmogu tik, kurio info turiu, tai koks tas hudas bebutu, reikia tureti pirma kazkoki history handu, nes kolkas tik 32k handu tesulosta :/

Ko gero, reikes dar daug kartu ziureti tuos klipus su chartu abudu, nors jau ne karta ziurejau su atsisukimais atgal ir bandymu isiminti. Atsispausdinau net ta charta ir post flope kaip lost su regais, fishais ir multitablint.

Del BRM. Jei gerai suprantu, tai yra bankroll management(?). Kolkas net nemastau apie aukstesnius limitus. Turiu dabar 37 dolerius ar kiek ten ir zinau, kad bent iki 100 doleriu tikrai niekur eiti negalima. Aisku ir siaip neiciau, nes losiu su deep stacku visada. Jei gerai suprantu BSS strategija :D

Ir siaip, jei kazka ne visiskai graziai parasiau ar kaip kitaip tai atsiprasau labai Jusu. Labai labai dekoju, kad isvis atrasot bent kazka ir stengiates padeti. Labai tai vertinu :) Butinai postinsiu handus :)
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 17 дней
Pradesiu nuo sito hando. Nezinau kaip is tokiu situaciju issisukti. Zinau, kad po flopo padariau per maza reraise, bet visa kita...

http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/4929081" target="_blank

Ikelsiu kita karta ne po handa, o po daugiau :) Jei bus norinciu padeti analizuoti bus labai saunu :)
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
nu ranka kaip ir normaliai sulosta. kuleri padalino ir tiek. vienas dalykas kas man nepatiko tai min raise, daug draw visokiu borde kurias leidi pigiai pirkti. reiktu permusti 3x :)

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 17 дней
Pilnai sutinku, net ir pats keldamas ana handa parasiau, kad per mazas raise buvo, nors siuo atveju jis nieko nepakeite, bet kitais atvejais galima irgi prisidirbti taip darant :)
O dabar keli handai is vakarines sesijos:

1. http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/4929097" target="_blank
Gal ir durnai tas mano check atrodo po flopo, bet bent tiek vertes pavyko ispest, manau, kad su raise po flopo buciau ne cento negaves. Gal yra budu ispest daugiau vertes tokiu atveju, kai priesininkas nenori merkti pnigu i bala? As cia tik checka matau, nezinau net

2. http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/4929156" target="_blank
Sita ranka man labai idomi. Kai yra daugiau laiko apmastyti, atrodo viskas kitaip, bet tuo metu, kai buvau prie stalo, man tas all inas nedave nieko kito suprasti kaip two paira arba seta. Manau, kad didziule klaida buvo rereizas x3, o ne x4. Galbut butu tas priesininkas atkrites

3. http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/4929158" target="_blank
Cia ko gero padariau klaida tame, kad pradejau reizinti, nors pagal zaidejo stiliu (loose passive), tikrai buvo galima jo spektre izvelgti karaliu

4. http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/4929160" target="_blank
Ar reikejo foldinti?

5. http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/4929161" target="_blank
Ar ne per daug riebus reizas?

6. http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/4929163" target="_blank
Ar cia gerai suzaista?

Dar norejau pasiteirauti del EV. Holdem manageryje raso Net won ir $(EV adjusted). Tai jei tarkim Net won -10$, o EV rodo 0, tai as ir turiu tureti -10$ ar EV 0 reiskia, kad jei nebutu bad beatu ir t.t. pagal savo zaidima tureciau tureti 0 (tai yra nebuti minuse)?
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Postink handus normalei, o ne linkus metyk, labai nepatogu.
Cia pvz kaip postinti handus forume viewtopic.php?f=39&t=1024" target="_blank
Paveikslelius irgi ne linkais mesk, o ishkart cia.
Chartas kaip tik labiau net tinka FR stalams. Nes yra tight. Jei savo strategija neisheina pliusint tada geriau zaisti pagal charta...
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Afojasio
Сообщения: 6
На сайте 11 лет 23 дня
Na aš su tuo chartu tai 6max lošiu. Prieš tai taip pat bandziau ant 9max, bet po 5k ranku perėjau prie 6max. Rezultatai geresni, aišku samplas nėra didelis, bet vistiek nusprendziau likti prie 6max.
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Afajasio prisidet i skype pas mane jei dar neparashes.
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
AnTi
Сообщения: 357
На сайте 12 лет
Kas iškart krenta į akį, tai saizingai. Jie kažkokie keistoki pas tave.
Pagal BRM, 37 dolerių (pagal BSS) vos užtenka NL2 limitui.

1. Flope dar kažkiek galiu pateisinti tavo checką, nes turi nuts'us, o op'as (priešininkas) checkina ir greičiausiai neužsikabino. Turne jokio call jau negali būti, nes tai yra žema lenta + tai yra labai draw lenta. O tu leidi beveik nemokamai žiūrėti kortas. Todėl turne 3betinam 3x.

2. Jei matai, kad aplinkui daug fishų/loose op'ų, tuomet tikrai galima buvo 3betint tą minreizą didesniu saizingu. Nesuprantu, kodėl ten kritai? Kokius two pairus tu ten matai? 59? 94? 54 (nu šitas bent kažkiek yra tikėtinas)? Išsigandai setų? Tavo oponentas (kur dėjo allin), aiškiai fišinis, kaip ir dauguma NL2 žaidėjų. Ant tokios lentos pušint galėjo turėdamas fdraw, TT+, 23, 67, A9 ir pan.

3. Donkint prieš 3 opus nėra pati geriausia mintis. Turi viso labo tik antrą porą su pussilpniu kikeriu. Check/call vieną gatvę maximum. Pot betas turne man patiko. Riveryje irgi gerai.

4. Vėl donkas prieš kelis oponentus. Su kokia mintimi tu tai darei?

5. Labai mažas 4beto saizingas. Kalk dolerį arba net iškart allin. Čia gi NL2 :rolleyes:

6. OK
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
AnTi писал(а):Kas i?kart krenta ? ak?, tai saizingai. Jie ka?kokie keistoki pas tave.
Pagal BRM, 37 doleri? (pagal BSS) vos u?tenka NL2 limitui.

1. Flope dar ka?kiek galiu pateisinti tavo check?, nes turi nuts'us, o op'as (prie?ininkas) checkina ir grei?iausiai neu?sikabino. Turne jokio call jau negali b?ti, nes tai yra ?ema lenta + tai yra labai draw lenta. O tu leidi beveik nemokamai ?i?r?ti kortas. Tod?l turne 3betinam 3x.

2. Jei matai, kad aplinkui daug fish?/loose op'?, tuomet tikrai galima buvo 3betint t? minreiz? didesniu saizingu. Nesuprantu, kod?l ten kritai? Kokius two pairus tu ten matai? 59? 94? 54 (nu ?itas bent ka?kiek yra tik?tinas)? I?sigandai set?? Tavo oponentas (kur d?jo allin), ai?kiai fi?inis, kaip ir dauguma NL2 ?aid?j?. Ant tokios lentos pu?int gal?jo tur?damas fdraw, TT+, 23, 67, A9 ir pan.

3. Donkint prie? 3 opus n?ra pati geriausia mintis. Turi viso labo tik antr? por? su pussilpniu kikeriu. Check/call vien? gatv? maximum. Pot betas turne man patiko. Riveryje irgi gerai.

4. V?l donkas prie? kelis oponentus. Su kokia mintimi tu tai darei?

5. Labai ma?as 4beto saizingas. Kalk doler? arba net i?kart allin. ?ia gi NL2 :rolleyes:

6. OK



Anti tai tu kantrus zmogus! sutinku su tavo nuomone del su zaistu hand!

o del hero nu bet tai tu ir nitas!! :facepalm: :hehe: :hehe: niekada nemaciau kaip zaidzia nitai dbr jau isivaizduoju nors kazkiek :italy:

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 17 дней
Anti, pirmiausiai labai dekoju uz kantrybe :)

1.Kodel turedamas simtaprocentinius nutsus netureciau jam leisti nusipirkti flusho tik callindamas jo reizus ir permusti ji turne? O gal riveris butu jam metes flusha ir butu pasibaige viskas pushu? Kadangi riveris jam nelipo del to taip ir baigesi viskas, kitu atveju galejo stacka palikti.

2. Sita tavo patarima labai vertinu. Foldinau del to, nes kiek esu loses NL2, jei kisa all-ina , lauk seto...

3. Cia neatsargus blefukas su tais devynetais...

4. Cia paprasta mintis, checkas tam, kad pagauti seta. Visada meginu gaudyti setus kuo pigiau. O po flopo reizas buvo tam, kad pameginti ismusti Ax, Kx, nes visgi turejau over paira. Kai pamaciau, kad niekas neisdega, gavau reraise, iskart dingau. (Niekas nedare pre flope raize, as taip pagalvojau, kad tai reiskia, kad niekas netures pairu rankose, bent jau aukstu...). Butent del to meginau tuo reizu paimti banka.

5.Priesininko stackas low buvo, kam ji gasdinti su all-inu? Jis pakele as dar perkeliau, savaime pagal jo stacka aisku, kad jam nebeverta atsakyti. As jo vietoje gaves all ina susimastyciau ar verta testi...
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 17 дней
Hand Information
PokerStars No Limit, 0.02 BB (8 handed).
Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

Table Information
Seat: 1 vitalikto ($9.58)
Seat: 2 a_tuxohob ($1) Dealer
Seat: 3 duettoqq ($0.89) Small Blind
Seat: 4 zajcoland ($3.77) Big Blind
Seat: 5 igorzag ($0.83)
Seat: 6 schota_sz ($2.11)
Seat: 7 tussuland ($2.58)
Seat: 9 Hero ($4.32)
Dealt to Hero
Изображение Изображение 

Preflop (Pot:0.03)
igorzag    FOLD
schota_sz    FOLD
tussuland    FOLD
Hero    CALL $0.02
vitalikto    FOLD
a_tuxohob    FOLD
duettoqq    FOLD
zajcoland    RAISE $0.08
Hero    CALL $0.06

Flop(Pot: $0.19)
Изображение Изображение Изображение 

zajcoland    BET $0.1
Hero    RAISE $0.28
zajcoland    CALL $0.18

Turn(Pot: $0.75)
Изображение Изображение Изображение Изображение 

zajcoland    CHECK
Hero    BET $0.58
zajcoland    CALL $0.58

River(Pot: $1.91)
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение 

zajcoland    ALL-IN
Hero    FOLD
zajcoland    RETURN $2.83
Showdown:
zajcoland MUCKS

zajcoland  wins the pot: $4.72
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 17 дней
Hand Information
PokerStars No Limit, 0.02 BB (8 handed).
Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

Table Information
Seat: 1 vitalikto ($5) Big Blind
Seat: 2 a_tuxohob ($1.03)
Seat: 4 zajcoland ($3.82)
Seat: 5 igorzag ($0.8)
Seat: 6 schota_sz ($1.97)
Seat: 7 tussuland ($2.58)
Seat: 8 ladybird2012 ($1.63) Dealer
Seat: 9 Hero ($9.35) Small Blind
Dealt to Hero
Изображение Изображение 

Preflop (Pot:0.03)
a_tuxohob    FOLD
zajcoland    FOLD
igorzag    FOLD
schota_sz    FOLD
tussuland    FOLD
ladybird2012    FOLD
Hero    RAISE $0.08
vitalikto    CALL $0.06

Flop(Pot: $0.17)
Изображение Изображение Изображение 

Hero    BET $0.08
vitalikto    CALL $0.08

Turn(Pot: $0.33)
Изображение Изображение Изображение Изображение 

Hero    BET $0.23
vitalikto    RAISE $0.58

Ka daryti toliau?

Вернуться в «Blog`s cash, sng, mtt»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 32 гостя