M1ndukaz Blogas, Msng

Аватара пользователя
Mindukas
Сообщения: 85
На сайте 11 лет
Siuo metu bendras grafikas atrodo taip: Изображение Net baisu ziureti..

O sugryzus y 1$ sng sitaip:

Изображение
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Pirmam grafike aishkei matos , kad uztiltines zaidei paskutinius 300 turnyru. Chia turnbut per treniruotes su manim, o swingas jau po treniruochiu.
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
Mindukas
Сообщения: 85
На сайте 11 лет
Senokai nerašiau, taigi šiuo metu bandau skirti pokeriui bent 3-5h į dieną, lošiu po šešis turnyrus vienu metu, iškritus ar laimėjus, vėl reginuosi per naują. Rankų neanalizuoju, tik lošiu. Nuo paskutinio įrašo mano rezultatai štai tokie?

Изображение

Klausimas, kiek normaliai reiktu laimėti į dieną lošiant 1$ 45man Msng? Aš teuždirbu ~ 10$. Tikiuosi greitu laiku grįžti į 1,5$ 90man Msng, nes baigiu atsistatyti BR. ":)
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Nori normalei uzdirbti, o nedirbi. Vien zaisti nepakanka. O klausymas, tai apie nieka. Tu nieko gali nelaimeti 5 dienas, o poto kitas vien laimeti. Aplamai ne apie ta mastai. Mastyk kaip kuo geriau zaisti, kur daugiausei pinigu prarandi, kokiose situacijuose, o ne kiek chia shitam limite galima maximalei laimeti nieko nedarant. Negi manai, kad tavo ziniu pakaks uzkopti iki geruliu msng ar mtt kur jau sumeles suksis kaip reikia. Ten laimi tik tie, kurie analizuoja, skaichiuoja, rashosis ir kitaip tobulina savo zaidima :)

PS. rezultatai kolkas dziugina, visai neblogai...
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
Mindukas
Сообщения: 85
На сайте 11 лет
Norėčiau, kad žinių pakaktų bet dar daug ko nemoku.. O man su teorija visada buvo problemu, net šulėj jos nekenčiau, o dabar jei noriu būti laiminčiu žaidėju teks pramokti. :) Labai padėjo pamokos, pas tave, gaila, kad nutraukiau..

P.S. Malonu išgirsti bent ką nors teigiamo iš tavęs :))
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
Mindukas писал(а):Rankų neanalizuoju, tik lošiu.

:bwahaha: :bwahaha: geras sakinys

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
Аватара пользователя
Mindukas
Сообщения: 85
На сайте 11 лет
LEDAI писал(а):

LEDAI писал(а):
Mindukas писал(а):Rank? neanalizuoju, tik lo?iu.

:bwahaha: :bwahaha: geras sakinys


Kas tokio juokingo? :dull:
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
Mindukas писал(а):
LEDAI писал(а):

LEDAI писал(а):
Mindukas писал(а):Rank? neanalizuoju, tik lo?iu.

:bwahaha: :bwahaha: geras sakinys


Kas tokio juokingo? :dull:


jai ir toliau tokius sakinius rasinesi nieko gero nepasieksi :)

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
Аватара пользователя
Mindukas
Сообщения: 85
На сайте 11 лет
Ateityje pasistengiu surasti laiko rankų analizei, na o kolkas, bent šitam limitui mano žinių užteko, beatinau antrą kartą :cool: .

Изображение

Stengsiuos ir sekančiam 1,5$ 90man. Br jau 150$, tad drąsiai galiu į jį sugrįžti, beje pradėjau lošti 7nis stalus, man tau jau irgi pasiekimas :happy:
Аватара пользователя
Mindukas
Сообщения: 85
На сайте 11 лет
Šiandien jau vyko antra sesija 1,5$ sng. Ir rezultatai nedžiugina. Žaidžiu septynis stalus, 4-6 sng, 2-3 turnyrai. Po šiandienos sesijos tikrai supratau, kad reikia gerinti žaidimą, ieškoti klaidų ir mokytis teorijos. Tik wa nuo ko pradėti? Analizuoti handus ir ką dar?

Изображение
Аватара пользователя
Mindukas
Сообщения: 85
На сайте 11 лет
Изображение

Perėjau y 2.5$ 90man bet žmonės wos renkasi, bei mane čia daužo.. Weiksmas vyksta lėčiau nei 1.5$ KO, toks jausmas, kad prieš kiekvieną veiksmą opai turi ilgai pamąstyt..
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 17 дней
Grafikas atrodo graziai, bet man labai nepatiko tas sakinys, kai rasei, kad nesiruosi mokintis. As pats online pokeri ne freeroluose pradejau zaisti tik nuo siu metu kovo menesio vidurio NL2. Ir jei paziuretum i mano bloga, suprastum, kad kai dariau pliusa, man tik aklai sekesi, o is tikro nieko nemokejau ir kai neruninau, ejau i minusa. Aciu Dievui, kad su sio forumo nariu pagalba supratau, kad privalau mokintis zaisti, o tik tada zaisti. Vasara pora menesiu nezaidziau beveik, tai galima sakyti, kad casha zaidziu apie pusketvirto menesio ir jau tvirtai zaidziu NL10, dabar visai perejau i NL25 (bent kol nedauzo). Ir zaidziu ne visiskam fishyne, o PS zoom, kur pusnormaliu zaideju tikrai netruksta. Limitais palipau tik todel, nes pradejau daugiau mokytis nei zaisti. Suprask viena dalyka, zaisdamas nieko neismoksti, o tik taikai jau turimas zinias. Mokaisi tik ziuredamas pokerio video ir viska apmastydamas, zymedamasis ir analizuodamas handus, gilindamasis i teorija ir t.t, bet tik NE ZAISDAMAS. Todel, nors ir dabar sekasi, mokinkis ir dar karta mokinkis, nes sekme greit pasibaigs, o jei kazkuriu ziniu truks, kalsi i minusa. Jei ruosiesi rimtai uzsiimti pokeriu, geriau dabar suprask ka rasau, nei veliau, nes vistiek viena diena suprasi, kad zaisdamas be didesnio mokslo tik laika gaisai.
Nemanyk, kad pamokslauju, parasiau tik noredamas pagelbeti ir padeti suprasti esme :beer:
Аватара пользователя
neprapysiu
Сообщения: 82
На сайте 11 лет
smbltu писал(а):Grafikas atrodo graziai, bet man labai nepatiko tas sakinys, kai rasei, kad nesiruosi mokintis. As pats online pokeri ne freeroluose pradejau zaisti tik nuo siu metu kovo menesio vidurio NL2. Ir jei paziuretum i mano bloga, suprastum, kad kai dariau pliusa, man tik aklai sekesi, o is tikro nieko nemokejau ir kai neruninau, ejau i minusa. Aciu Dievui, kad su sio forumo nariu pagalba supratau, kad privalau mokintis zaisti, o tik tada zaisti. Vasara pora menesiu nezaidziau beveik, tai galima sakyti, kad casha zaidziu apie pusketvirto menesio ir jau tvirtai zaidziu NL10, dabar visai perejau i NL25 (bent kol nedauzo). Ir zaidziu ne visiskam fishyne, o PS zoom, kur pusnormaliu zaideju tikrai netruksta. Limitais palipau tik todel, nes pradejau daugiau mokytis nei zaisti. Suprask viena dalyka, zaisdamas nieko neismoksti, o tik taikai jau turimas zinias. Mokaisi tik ziuredamas pokerio video ir viska apmastydamas, zymedamasis ir analizuodamas handus, gilindamasis i teorija ir t.t, bet tik NE ZAISDAMAS. Todel, nors ir dabar sekasi, mokinkis ir dar karta mokinkis, nes sekme greit pasibaigs, o jei kazkuriu ziniu truks, kalsi i minusa. Jei ruosiesi rimtai uzsiimti pokeriu, geriau dabar suprask ka rasau, nei veliau, nes vistiek viena diena suprasi, kad zaisdamas be didesnio mokslo tik laika gaisai.
Nemanyk, kad pamokslauju, parasiau tik noredamas pagelbeti ir padeti suprasti esme :beer:

Kokių video žiūrėjimas davė daugiausia naudos? Linkus gal turi? :)
1285bb/100
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 17 дней
Kuris is video dave daugiausia naudos tai sunku pasakyti, nes visi Zmejaus (jei gerai maciau pagal pokerstrategy) teorijos klipai yra labai svarbus. Stealo klipas man dave daug naudos, nes visada maniau, kad kuo pigiau is oppu vogsiu, tuo labiau jie ntikes, bet pasirodo, kad buvo atvirksciai. Cbet sizingu abu klipai labai geri, nes padeda suprasti, kad daznai reikia zaisti ne pagal kortas, o pagal lenta ir taip nebuti nitu, kuris tik fit or fold. O isanalizaves teorijos klipus pradejau nuolat ziureti live sesiju klipus, jie padeda atsirinkti kokiame limite kaip mazdaug atsidarineti ir kokiais dydziais (nes aukstesniuose limituose kitokiu dydziu eina reizai), bet man tik nelabai patiko tai, jog jei gerai supratau, pamokos labiau orientuotos i BSS, o daugumoje live klipu MSS strategija (tai kazkiek painioja). Dar man labai truksta klipo su HM2 hudo didesniu panaudojimu, nes nemaza dalis klipu prie anoniminiu stalu ar labiau zaidziant be hudo. O bent jau mano nuomone pagal kortas reikia zaisti tik turint geras kombinacijas, o visais visais kitais atvejais pagal huda
Аватара пользователя
Mindukas
Сообщения: 85
На сайте 11 лет
neprapysiu писал(а):
smbltu писал(а):Grafikas atrodo graziai, bet man labai nepatiko tas sakinys, kai rasei, kad nesiruosi mokintis. As pats online pokeri ne freeroluose pradejau zaisti tik nuo siu metu kovo menesio vidurio NL2. Ir jei paziuretum i mano bloga, suprastum, kad kai dariau pliusa, man tik aklai sekesi, o is tikro nieko nemokejau ir kai neruninau, ejau i minusa. Aciu Dievui, kad su sio forumo nariu pagalba supratau, kad privalau mokintis zaisti, o tik tada zaisti. Vasara pora menesiu nezaidziau beveik, tai galima sakyti, kad casha zaidziu apie pusketvirto menesio ir jau tvirtai zaidziu NL10, dabar visai perejau i NL25 (bent kol nedauzo). Ir zaidziu ne visiskam fishyne, o PS zoom, kur pusnormaliu zaideju tikrai netruksta. Limitais palipau tik todel, nes pradejau daugiau mokytis nei zaisti. Suprask viena dalyka, zaisdamas nieko neismoksti, o tik taikai jau turimas zinias. Mokaisi tik ziuredamas pokerio video ir viska apmastydamas, zymedamasis ir analizuodamas handus, gilindamasis i teorija ir t.t, bet tik NE ZAISDAMAS. Todel, nors ir dabar sekasi, mokinkis ir dar karta mokinkis, nes sekme greit pasibaigs, o jei kazkuriu ziniu truks, kalsi i minusa. Jei ruosiesi rimtai uzsiimti pokeriu, geriau dabar suprask ka rasau, nei veliau, nes vistiek viena diena suprasi, kad zaisdamas be didesnio mokslo tik laika gaisai.
Nemanyk, kad pamokslauju, parasiau tik noredamas pagelbeti ir padeti suprasti esme :beer:



Na taip teorija visada buvo mano silpnoji vieta.. Vėl pradėsiu mokytis pas Zmejų, užsisakiau kursą iki rezultatų, tj turėtų padėti, o vėliau manau jau pats sugebėsiu teorija mokintis ir prisiversiu tai daryti :)
smbltu
Сообщения: 156
На сайте 11 лет 17 дней
Saunu! :clap:
Аватара пользователя
Mindukas
Сообщения: 85
На сайте 11 лет
Na ka vėl senokai nerašiau, sekas neblogai pro truputį kylu aukštyn. Ir šianakt apturėjau kol kas ilgiausia savo sng sesiją - 11h 35min, tiek ji truko ir rezultatais nelabai galiu pasigirti, bei Hem2 labai pjauna, tai grafiko neįmesiu. P.S. ir savijauta labai keista :D
Аватара пользователя
Mindukas
Сообщения: 85
На сайте 11 лет
Sveiki, senokai nerašiau, nes ir šiaip mėnesį laiko mano laptopą garantinis tvarkė.. Norėčiau porą rankų papostinti, bet gal ne dabar, nes esu šiek tiek susinervinęs. Lošiau 4.5$ Msng 180man finalinį stalą ir gavau disconnectą... Kadangi Ps po trumpo Dc man iškart neįsijungia (įdomu ar vienam problemos su Reconnect?) teko RR daryti laptopui ir pasijungęs vėl radau daug apmažėjusį steką.. :destroy: Paskambinau y Teo, jie pasakė, kad kalta linija, kuri yra sena ir jie nieko negali padaryti, nu aišku gedimą užregistravo.. Tiekėjo keisti neturiu galimybės, nes kitų variantų tiesiog nėra.. Ką patartumetė, kad ateityje galėčiau apsisaugoti nuo Dc? Beje handas buvo toks:
PokerStars No-Limit Hold'em, 4.5 Tournament, 600/1,200 Blinds 125 Ante (8 handed) - PokerStars Converter Tool from http://flopturnriver.com/" target="_blank

UTG (t37,833)
UTG+1 (t86,874)
MP1 (t6,394)
MP2 (t34,232)
CO (t27,790)
Button (t34,555)
Hero (SB) (t20,153)
BB (t22,169)

Hero's M: 7.20

Preflop: Hero is SB with KИзображение, KИзображение
1 fold, UTG+1 calls t1,200, 2 folds, CO calls t1,200, 1 fold, Hero raises to t6,000, 2 folds, CO calls t4,800

Flop: (t15,400) 2Изображение, 3Изображение, 2Изображение (2 players)
Hero checks, CO bets t1,200, Hero folds

Total pot: t15,400

Results below:
CO didn't show


Nu ka reikia pažiurėti daugiau tokių video:

phpBB [video]


ir laukt rytojaus sesijos.. :blush:
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
realiai as manau cia su KK reiktu open shove nes pas tave apie 15 bb yra du limperiai, jai krenta po call Axx bordas tu kaip turetum losti foldu nes labai daug ieina pas fishus Ax open limp, o daznai cia nenusimes i AI Ax ir poru. arba siaip pakolins su kokiais T9s :)

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
Аватара пользователя
Mindukas
Сообщения: 85
На сайте 11 лет
Nu ką dar viena minusinė sesiją, teks mažinti stalus nuo šešių iki keturių. Štai vieną ranka:

PokerStars No-Limit Hold'em, 4.5 Tournament, 125/250 Blinds 25 Ante (8 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com" target="_blank

MP2 (t5,242)
CO (t11,914)
Button (t10,125)
SB (t10,420)
BB (t2,323)
UTG (t3,749)
Hero (UTG+1) (t6,711)
MP1 (t2,880)

Hero's M: 11.67

Preflop: Hero is UTG+1 with 10Изображение, AИзображение
1 fold, Hero raises to t500, 3 folds, Button calls t500, 2 folds

Flop: (t1,575) 6Изображение, AИзображение, 9Изображение (2 players)
Hero bets t1,250, Button raises to t9,600 (All-In), Hero calls t4,936 (All-In)

Turn: (t13,947) 2Изображение (2 players, 2 all-in)

River: (t13,947) JИзображение (2 players, 2 all-in)

Total pot: t13,947

Results below:
Button had KИзображение, AИзображение (one pair, Aces).
Hero had 10Изображение, AИзображение (one pair, Aces).
Outcome: Button won t13,947

Вернуться в «Blog`s cash, sng, mtt»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 31 гость