M1ndukaz Blogas, Msng

Аватара пользователя
Mindukas
Сообщения: 85
На сайте 11 лет
Sweiki, atradau laisvo tai nuspredžiau pasirodyti :D Na vėl gryžau prie mttsng, nes cashe užsikabinti nepavyko, tikriausiai prikrūko kantrybės.. Bet užtat sustiprinau postflopą ir pakilau nuo 1$ 45man regular iki 4.5$ 180man regular. Pastarosios dienos buvo tikrai sunkios, nes berods 4dienas iš eilės buvo minusas. Bet kadangi nėra to blogo, kas neišeitų į gerą, tai buvo puiki galimybė permąstyti savo žaidimą. Sumažinau stalų kiekį iki 8nių ir šiek tiek prisitightinau, to pasekoje vakar kovojau HU, bet deja pralaimėjau, nes HU kol kas mano silpnoji vieta. Na o motyvacijos judėti pirmyn man netrūksta.

Rugpjūčio tikslai: 1. Sukaupti 1400$ ir pradėti lošti 3,5R$ 180man turbinkes.
2. Daugiau laiko skirti HU mokymuisi
3. Sulošti 400 SNG

Beje ieškau bendraminčių lošiančių šiuos SNG ir norinčių analizuoti rankas ir kartu tobulėti.

P.S. Kadangi Hem2 pjauna konkrečiai, ir labai iškraipo grafiką, tai įmesiu iš sharkscope visų laikų.

http://www.sharkscope.com/#Player-Statistics//networks/PokerStars/players/M1ndukaz

phpBB [video]
Последний раз редактировалось Mindukas 17 авг 2014, 19:19, всего редактировалось 1 раз.
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Pataisyk linka :) Ironvytas neblogas zmogelis yra, pazystu asmenishkai siektiek :)
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
Mindukas
Сообщения: 85
На сайте 11 лет
Zmej писал(а):Pataisyk linka :) Ironvytas neblogas zmogelis yra, pazystu asmenishkai siektiek :)


Pataisiau.
Tikiu, o jo dainos man labai patinka, daug motyvacijos pilnos ir per svingus ar kai "daužo" :D psichologiškai padeda.
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
phpBB [video]
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
Mindukas
Сообщения: 85
На сайте 11 лет
9 sesijos, 214 turnyrų ir tik 40$. Išvada viena, tikrai nedaužo, o tiesiog daug vietų kuriose nemoku žaisti... :facepalm: 4,5$ tikrai sunkesni, bet beatinami. Reikia daugiau laiko skyrti mokymuisi. Sumažinau stalų kiekį nuo 8 iki 6. Ir jaučiu, kad žaidžiu geriau, bet vis dar nepakankamai gerai. Kaip sakoma, kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių. Ir kartais jaučiuosi taip, lyg visai nemoku žaisti :puzzled: Parsisiunčiau HoldemResources programą, bandysiu žiūrėti ar gerai sužaidžiau callindamas pushus.
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Tam yra hm2 sngwizardas, analizuos tavo visus turnyrus. dar miningo reiktu turet informacija ant regu
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
sitas geresnis uz wizarda, plius galima per diena 3 nemokamus searchus padaryt, arba gali pirkti men licezija 10 usd

http://www.icmpoker.com/icmizer/#default

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!

Вернуться в «Blog`s cash, sng, mtt»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 22 гостя