Msng - mtt win some flips

PkrFace
Сообщения: 37
На сайте 12 лет
Ilgai nieko nerasiau, nes losdavau minimaliai, kadangi buwau uzsienyje ir turejau labai prasta interneto rysy zaidimui, wis luzdawo ps nesigaudawo lost. Situacija labai suprastejo gryzus ir idejus daugiau volume i zaidima, flipu visai nelaimiu, po flipu nelaimejimu prasideda ir blogi pushai ar blogi callai ir tai sukelia dar didesne painiava kuri atsiliepia rezultatams. Kaip bandysiu taisyti situacija, noreciau susirasti koki nors group apie 45man, nes kiek maciau lietuvaiciu sy formata tikrai daug zaidzia, butu idomu pabendraut ir t.t gal kas esate girdeja ar mate ta grupe, ?? :) is savo puses pradesiu po kiek vienos sesijos analizuot handus tuos kuriuos pralaimiu analizavimas turetu but sunkokas nes niekad dar to nedariau losiant msng cia didziausia bus problema kazka teisingai issanalizuot sawo blogai sulosta handa ... ;/ Taip pat ziuresiu per nauja tigerbalmo serijas apie 45 man , pradzioje padejo matant rezultatus :) pridedu ir grafika kad matytus kokia situacija su zaidimu pas mane :) sekmes visiems prie stalu !!!

Изображение
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
del handu analizavimo, manau geriau pries sesija tai daryt ( pats taip darau) vien del to kad jai minusine sesija tai nuotaikos buna ne pacios geriausios analizavimui. o jai pries kazkaip blaivesne galva ziuri i viska ir aiskesnius sprendimus randi :) GL! :pioneer:

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
PkrFace
Сообщения: 37
На сайте 12 лет
Kaip sakiau dar nieko nedariau, wisgi noresi daugiau volume idet, gal jis pasitaisys bet kolkas tendencija wisiskai nei y ta puse, zinoma kaip wisada atlikta ir blogu call ir panasiu situaciju.. O analizuot perdaugiausiai ir ner ka nes kiek ziuriu su pokerstovu tai mano flipai daznai buna 60 % 40 mano naudai , nedaug manau ka cia ir paanalizuosi, wisgi noretus pas coach nueiti bet kaina irgi kandziajasi, dar giliuosi apmastymuose esu :))


Изображение

Tiesa sakant ner ka daug mastyt, reik laimet flipus :D Bet kad taip neitu tai ziauru, net nebezinau ka ir galwot. Losiu taip pat kaip ir pries tai, tuojau teks ir leistis limitais. Nesinori sudeginti viso BR.
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Pasiemiau mokyni viena kaip tik msng , pradesiu mokyt nuo 0,25cnt limito, uzsake kursa mokymasis iki rezultato, jei sumastysi kreipkis. Geresnio varianto lietuvos, ka cia lietuvos, visoi zemei nerasi. Cia as rimtai! Kol yra dar akcija! :smile: O tavo limitui imti treneriu 1h tikrai nepatartina. Reik pastovaus mokymo, pvz kaip mano programoi. tik tikrai geras ir sazingas treneris tau pasakys, kad jo 1 h tau mazai kuo pades :)
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)

Вернуться в «Blog`s cash, sng, mtt»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 6 гостей