Msng - mtt win some flips

PkrFace
Сообщения: 37
На сайте 12 лет
Sveiki, esu vedes keleta blogu, bet taip ir niekad nedevedziau iki galo :) Sy karta bandysiu rimciau ir dazniau pildyti. Turetu tai suteikti daugiau pasitikejimo ir ziniu sunkiuose spotuose.. Anksciua losiau wien cash isviso sulosta ~200 k handu, cashui pabodos perejau y msng. Cia ir esu zaidziu pse 45 man 0.50 . pradejau nuo 0.10 360 man, bet keistai is ten labai greit islipau. Dabartine situacija Br ~80usd ir zaidziama vien 45 man 0.50 turbo. Pries pradedamas skaiciau keleta straipsniu ir wis paanalizuoju su sng wizzard, taip pat ziurejau tigerbalm apie 45 video, kolkas niekaip nepavyksta islipt i pliusa. Reik laimet daugiau flipu!!!!! :blush:


siu metu mtt+ msng , kilimai aukstyn sunday stormu menki laimejimai

Изображение

45man 0.50 , graziai leidziames zemyhn :)

Изображение
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Sveikas! Na shitie limitai yra lengviausi, jai ju toki ilga laika nebitini, labai sunku bus ka darytit dar aukschiau, manau tavo video kuriuos ziurejai nieko verti jai nepadeda pliusuot.Arba tu neteisingai interpretuoji juose informacija, nes po tokio kiekio video perziurejimo sunku nepliusinti. Arba tu ziuriu aukstesniu limitu video. Kas nepatartinta, jai ten nekalbama kaip zaisti zemesniuose. Ish ju tik matematinius aspektus galima pabreshti pagrinde.
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
neprapysiu
Сообщения: 82
На сайте 11 лет
Žaisk ne turbo turnyrus.
1285bb/100
PkrFace
Сообщения: 37
На сайте 12 лет
Daugiausiai ziurejau tigerbalmo teorijos, kaip zaisti tam tikruose blindu leveliuose. Tad nemanau kad cia pakenktu tokie video :) Seip labai daug flipu pralosineju, kaip bunu ahead, tarkim mano kq vs k9 ar a3 vs a2 ir daznai vilainui davaziuoju ar flush ar tas dvejetukas. Turetu po kazkiek gamu ir man fortuna nusisypsot :) Beda kad esu uzsienyje ir turiu labai prasta interneta, nei coach pasimti nesigauna nei sudalyvauti treniruotese. Greitu metu tureciau tureti normalesni tada ir tobulejimas turetu rimtesnis . O turbo kolkas negalwoju keist y regular , nes ta ir pasirinkau pradedamas nesinori wel kaip wiska mest ir kita pradet. O be to ir laiko neperdaugiausiai yra tai turbo vienintele iseitis :) Vistiek normaliai wiskas pasimatys po 1k gamu, bet pradziai tai tikrai nedziugina :) dekui uz patarimus
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
turbinkese swingai buna didesni, tdl as ir patarciau losti ne turbo SNG, o regular speed. Geriau palaukti kortos nes fishai vistiek sumokes, o turbinkese praktiskai push ar fold situacijos vien, o jai jos neina tai automatiskai ir rezultatai tokie.

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
PkrFace
Сообщения: 37
На сайте 12 лет
Didelis dekui uz patarimus. :) is pradziu bandysiu mixuoti , o poto grynai apsistosiu ties regular speed. Kol nepakelsiu rimtesnio BR. Siandiena nedaug pavyko sulost, netas galwoje buvo po darbu. Tie regular isties lengwiau zaidziasi. Gal tik pirmas yspudis... Losiu dabar 1usd 45 man. Beda sunku bus pasiekti volume, bet jai + bus atpirks ir volume :)

1as handas, kur nezinojau ar verta call turint galwoje kad tai regular speed, bet zinant kad 8bb liko irgi nekazka. opas link rego, handu labai nedaug ~14 tik. Idomus minraise rode kad kazka zaidziamo turi, tad ar cia verta callint su ajo ar laukti geresnio spoto steal is bu ir cu ?

No Limit Holdem Tournament
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
UTG spinoplny (3,472) 9bb
UTG+1 Trec3 (2,208) 6bb
MP1 Daredevil.Pk (7,086) 18bb
MP2 aka crush (9,263) 23bb
MP3 DenkoStyle (14,862) 37bb
CO peno4ka777 (11,799) 29bb
BTN mulabel (12,320) 31bb
SB Kazaciok (3,375) 8bb
BB GREEDYGEKKO (3,115) 8bb

Blinds: 200/400 Ante 25

Pre-Flop: (825, 9 players) Kazaciok is SB J:spade: A:diamond:
2 folds, Daredevil.Pk raises to 900, 4 folds, Kazaciok goes all-in 3,350, 1 fold, Daredevil.Pk calls 2,450

Flop: 5:diamond: 8:club: 8:spade: (7,325, 2 players, 1 all-in)

Turn: 6:spade: (7,325, 2 players, 1 all-in)

River: 9:spade: (7,325, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: 7,325
Kazaciok shows
J:spade: A:diamond:
Daredevil.Pk shows
Q:diamond: Q:spade:

Daredevil.Pk wins 7,325 (net +3,950)

Kazaciok lost 3,375
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
dalink bakrola su FTP ir zaisk per du roomus normal table! Del handu be dinamikos sunku man ka pasakyt, manau apie nuli pushas kaip shitam limitui!
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
PkrFace
Сообщения: 37
На сайте 12 лет
Aciu uz patarima :) Ka turejai omeny normal table ? ta prasme regular speed ? masciau sita tawo ideja , bet beda kad pas mane neweikia ftp, jau gera pora savaiciu su supportu bandom isprest sita problema bet nesigauna. Tad kol nenusipirkau monitoriaus 24 coliu , kuris planuose pora savaiciu begyje pasimti butu sunku. Nes dabar losiu ant 15.6 laptopo viska :) O siulai darant sesija iskart losti per du roomus ar viena diena viename kita diena kitame ? + esu dabar Uk tai internetas toks prastas kad neturiu su kuo palyginti net :D ir sita problema bandau isprest, nes laiko nedaug cia busiu o imti kazka rimciau kaip ir nebeapsimoka. siandien tiek, bandysiu keleta mtt pries miega sulost gl me :)
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Iskart per du kambarius, jai sakai volume mazai reguler suloshi, tai per du greiciau reginsis ir daugiau losht spesi.
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
neprapysiu
Сообщения: 82
На сайте 11 лет
FT nėra sng MT už centus.
1285bb/100
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
90man zaidziau kashkada po 3.3 turetu but zemesniu tikrai
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
PkrFace
Сообщения: 37
На сайте 12 лет
Laiko visai ner kada suzaisti per darbus, noretusi zymiai daugiau but sulosus, bet kad ir mazi rezultatai smagu, LIPO man tas regular speed, bet wa kai pradet sesija norisi tai reik nemaza laiko daly skirt wien jiem :) Vel buwo panasi situacija kaip virsuje minetoje rankoje, tik sykart su ajs, gaila niekaip tu statsu neatkapstau kad veiktu ir galeciau normaliau handa aprasyt. O kolkas pasistengsiu daugiau sulost :) ir geresniu rezultatu

1$ 45 man regular

Изображение
PkrFace
Сообщения: 37
На сайте 12 лет
O cia kad nebutu tuscia taip imesiu ir wiena handa, prasau neteisti labai uz sita handa :D cia po sunday stormo, kominis losiau :)) ps. Kaip redaguoti savo posta, niekaip nerandu. dekui

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
UTG full66614 ($4.75) 48bb
UTG+1 Uwepoker1 ($2.78) 28bb
MP1 Yakayima ($27.06) 271bb
MP2 Freakman091 ($11.42) 114bb
MP3 da cruz77 ($9.58) 96bb
CO Kazaciok ($9.55) 96bb
BTN rexy3000 ($14.77) 148bb
SB obuh88 ($10.36) 104bb
BB pstyle111 ($70.48) 705bb

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Kazaciok is CO A:spade: 5:heart:
full66614 calls $0.10, 4 folds, Kazaciok raises to $0.40, 1 fold, obuh88 calls $0.35, pstyle111 raises to $1.70, full66614 folds, Kazaciok calls $1.30, obuh88 folds

Flop: 7:diamond: K:diamond: 9:club: ($3.90, 2 players)
pstyle111 bets $2.45, Kazaciok goes all-in $7.85, pstyle111 calls $5.40

Turn: 5:spade: ($19.60, 2 players, 1 all-in)

River: 5:diamond: ($19.60, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $19.60
pstyle111 shows
A:heart: K:heart:
Kazaciok shows
A:spade: 5:heart:

Kazaciok wins $18.72 (net +$9.17)

pstyle111 collects $0.00 (net -$9.55)
obuh88 lost $0.40
full66614 lost $0.10
Аватара пользователя
neprapysiu
Сообщения: 82
На сайте 11 лет
Trink tokį handą lauk, tragedija :fish: :wall: . Kas per call preflope? Ką flope veiki? Nu vien žo nesąmonė. Užluckinai ir tiek.
Grafikas gražus, taip ir toliau žaisk :)
Redaguoti galima va čia: prieš 4 minutes(čių) { QUOTE_FULL } | { QUOTE_SEL } | { QUOTE_AUTHOR } | { QUOTE_ANSW } #71243 0 | + / - |
P.S. Su tokiais šotais ir BR 80 dolcų greit baigsis visi žaidimai.
1285bb/100
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Be komentaru tikrai siaubingai suzaista. Su tokiu handu net analizuoti nepatartina. O kas toliau vyko ishvis siaubas. Geriausias tau patarimas preflop fold
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
PkrFace
Сообщения: 37
На сайте 12 лет
Sitas handas ir imestas ne analizei :) o pasidziaugt kad pasiseke :fish: :fish: :D Zinau cia 100% kad fold pre toki handa, nes ypac zoom ir panasiai. Ir istrint jy reiks kuo greiciau, :) dekui uz atsakymus
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
O tai kam trint? Tegu buna, tegu kiti mato kaip daryt nereik :smile:
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
PkrFace
Сообщения: 37
На сайте 12 лет
Todel kad gali suklaidinti zmogu :) Bet palieku, tegu regai pasinerwuoja, :rigged: :destroy: :D o jai rimciau mastau pirkti monitoriu, idealiausia butu 24 istrizaines, bet imciau ir 22. Kaina nera svarbi bet ir kad nebutu kosmosas, dabar esu UK cia kiek ziurejau zymiai jie pigiau, tai gal kas zino ir galetu patart ka imt. Bus naudojama nuo laptopo , o laptopas dell inspiron n5010. Tad duokit zmones minciu ;)
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
as pats is UK pirkau savo stacionarui monika stai va toki. metai laiko, jokiu problemu neturiu, kiek domejausi tai nevisi monikai ilgai laiko ir ten apie juos visus visko prirasyta! pasirinkau sita nes kaina labai prieinama. plius internete neradau blogu atsiliepimu apie jy, pasirinkau kokybes ir kainos santyki ir metai laiko jau esu patenkintas sprendimu :blush:
http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-AOC-24-LED-LCD-WIDESCREEN-FULL-HD-HIGH-DEF-BLACK-1080-PC-MONITOR-VGA-DVI-/261138927981?pt=UK_Computing_ComputerComponents_Monitors&hash=item3ccd17d16d&_uhb=1

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
PkrFace
Сообщения: 37
На сайте 12 лет
Sveiki , su Sventemis visus ! :) Dekui Ledai uz patarima, vis dar rankuosi ir niekaip neissirenku, ka cia pasimti, kadangi daug pasiulos, o pasirinkti sunku.. Trumpai, losiau nedaug nes beweik ner kada, nes swentes ir darbai eina y gala, tai esu gan uzsiemes. Daugiausiai losiau mtt , eilinis sunday stormo mini cash, the big 4.4 min cash ir 3ias 2.5 turbo 180 man. +~140usd, dabarrtinis br 180.. Zaista nedaug , bet pinigu laimeta, mano br padidejo 4x tas dziugu, Po swenciu bus zymiai daugiau dedama volume, nei iki siol pries tai :) sekmes visiems prie stalu !


Изображение

Вернуться в «Blog`s cash, sng, mtt»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 30 гостей