spl1x'o bandymai beatinti turbo SNG's

Аватара пользователя
spl1x
Сообщения: 54
На сайте 12 лет
Sveiki, pokerio draugai,

atsibodus cashui, visai to monotonijai ir sėdėjimo vienam taške nusprendžiau pradėti žaisti turbo SNG. Tik dar neapsisprendžiau kiek žmonių žaist. Ar 18, ar 45. Skaičiau neblogą straipsnį 2+2 forume ten vienas neblogai laimintis žaidėjas rekomendavo žaisti 45 žmonių ir davė neblogus argumentus. Štai straipsnis: http://forumserver.twoplustwo.com/23/sm" target="_blank ... ts-343759/
Nesu visiškas naujokas sng turnyruose. Pačius pirmus savo žingsniu žengiau juose. Lošiau don'us, bet taip nieko ir neuždirbau.
Visu pirma žaisiu PokerStars'ų platformoje, naudosiu HM2 programa, kurią pradėjau naudoti prieš pora d, todėl dar ten visiškai nesigaudau. Tai pat žaisiu ir mažų įpirkų MTT.
Tiesa, norėjau paklaust jūsų nuomonės ar geriau žaist turbo ar regular speed sng? Kodėl?

viewtopic.php?f=37&t=2517" target="_blank

Изображение
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
heh na gl
tik poto nesukurk dar kokio hu blogo :D
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
spl1x
Сообщения: 54
На сайте 12 лет
Šiandiena bandysiu sužaisti bent 20 SNG's. Papostinsiu kaip sekėsi, kiek pavyko laimėti ir pan. Sėkmės prie stalų. :)
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Nepamirshk laikytis br imesiu lentele gal prireiks kam. Bei patarciau pradet mokytis naudotis sng wizard programa greit isleis hm2 versija, atnaujinimas man labai patiko.

Изображение
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
spl1x
Сообщения: 54
На сайте 12 лет
Būtų visai gerai, jei kokią nors mokomąją pamoka apie sng wizzard pravestum
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Dauk ruoshtis siaip reiktu, nedauk te pats naudojas esu. Bet jei kas tures sng wizard pagrindus parodyciau tikrai
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
spl1x
Сообщения: 54
На сайте 12 лет
Sužaidžiau apie 20 turnyriukų. Lošiau tiek 45man tiek 18man. Dar pora 90. Iš esmės nieko gero neuždirbau. Flipus dažnai pralošdavau, užsiraudavau ant 3 outų, bet negaliu sakyti, kad ir man nėjo korta. Tiek ir setų būdavo ir kitų stiprių rankų.
Изображение

Uploaded with ImageShack.us

Gal kas žinot kaip EV+ liniją užmest?
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Options ten rasi

Kashkaip tu netaip prieini prie reikalo. Pagal mane maishyti 18 ir 90 nelogishka strategija visai kitokia juose. pasirink kashka viena ir zaisk. tik taip savo roi suzinosi ir nepatarciau zaist 18 ar 27 man. 45 turbinkes ir nelabai pelningos jas reikia labai dauk zaisti, dideli valume turet, o ne po 20 i dena, dauk neuzdirbsi. pelningiausi 90man.
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
spl1x
Сообщения: 54
На сайте 12 лет
O kaip dėl 90man ir 180?
Beje atsisiunčiau SNG wizard (30d trailą) ankščiau nesu naudojęs, tad teks visko mokytis. Šiaip realiai žinau, kad daug kas naudojasi, bet kokią iš tikrųjų naudą duoda ši programa? Kodėl ją verta naudoti?
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
labai padeda push fold situacijuose, atseka kur praleidai pliusinius pushus, cia pagrinde, o siaip yra ten dar dauk naudingu funkciju.
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
spl1x
Сообщения: 54
На сайте 12 лет
Šiandiena lošiau gana mažai, nes prie ežero su draugais laiką linksmai leidom. :beer: Sesija buvo gana nebloga net sugebėjau du kart 18man paimti pirmą vietą. Viename iš jų HU laimėjau vos su 2k staku prieš 25k. Beje padarėm sweat session kartu su kolega Oceanflyyy. Jos metu gal ir nesužinojau nieko naujo, bet kaip įvadinė sesiją į kitas rimtas sesijas, buvo nebloga. Būtų neblogai jei atsirastų daugiau norinčių, visi priimami. :)
Изображение

Uploaded with ImageShack.us
Аватара пользователя
spl1x
Сообщения: 54
На сайте 12 лет
Labas vakaras. Vakarykštę sesiją lyginant su šią buvo tragedija. Flipai nesukrenta, 3outiną riverį, arba straight draw pasigauna. Nepatikėsit, buvau pora kart aš užluckinęs, bet deja rezultatai blogi. Pastebėjau tendenciją, jog man eraly stage puikiai einasi, vos ne visada būnų cheapleadas, bet artėjant FT pradedu pralaiminėti savo žetonų pilis. Tai pat pastebėjau, jog kiek lošdavau 90man SNG nė kart nebuvau net iki ITM pakliuvęs. Turbūt laviruosiu tarp 45man ir 18man SNG's. Žiūrėsiu kur daugiau uždirbu.
Šio mėnesio pabaigoje papostinsiu visą graph. Bus mažas sample, kadangi SNG's pradėjau žaisti tik šio mėnesio 26d. O šiandieninės sesijos grafikas atrodo tragiškai.
Изображение

Uploaded with ImageShack.us
phpBB [video]
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Nepergyvent standartine sesija, jei cia turbinkes ;)
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
spl1x
Сообщения: 54
На сайте 12 лет
Šiandiena turėjau reikalų mieste, todėl sulošiau vos 6 SNG's. Ėjosi gan neblogai, ypač 45man. Viename patekau į ITM, o kitame net iki HU išėjau, bet nepavyko laimėti. Situacija buvo tokia: turėjom maždaug po lygiai stack blindai buvo 1,5k/3k. Jis žaidė agresyviai pastoviai sustumdamas ALL-IN. Gavau JJ ant BB jis shove aš insta call. Rodo K3o. Flop 3 river 3... Toks bejeris kainavo gan daug BI.
Taigi, kaip žadėjau pateikiu 5d grafiką, bet jis nėra tikslu, kadangi nėra vienos neblogai supliusintos sesijos. Beje, ryt poryt nelabai būsiu aktyvus, nes yra reikalų, todėl greičiausiai neupdatinsiu blogo.
Изображение

Uploaded with ImageShack.us
phpBB [video]
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Lietuviu rap`as silnas ir skamba kas nesupranta kalbos nelabai :) kaip tau sitas, klipas ziaurus

phpBB [video]
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
spl1x
Сообщения: 54
На сайте 12 лет
Sveiki. Na ką, jau vasara atėjo, mokslo metai eina į pabaigą. Prasidės visokios atostogos, kelionės ir pokeriui laiko liks visiškai nedaug, tai pat ir blogą ne kasdien atnaujinsiu. O šiandieninė sesija mane labai nudžiugino. Aukščiausias vietas ėmiau beveik visuose turnyruose, nors sesija buvo ir labai trumpa, bet esu patenkintas savo rezultatais.
Iš esmės 1 bakso sng's daug fishų tiek 45man tiek 18man. Užtenka lošti visišką ABC pokerį ir darytis nemažus pinigus. Esu patenkintas, kad cashą pakeičiau į msng.
Изображение

Uploaded with ImageShack.us
Laimėjau 35 baksus lošdamas mažiausio BI sng's. Ir tikrai neprireikė labai jau daug sėkmės ir nebuvo kažkoks hyper hot runnas. Tiesiog sukrito spotai kaip reikia ir visada gaudavau max value. Įdomu kaip turi sektis NL2 casheriui, kad per sesija laimėtų tiek BI. Turbūt neįmanoma, o su SNG's tai nėra sunku.
ivanasrustusis
Сообщения: 51
На сайте 11 лет
Pasiek bent 200 volume tam paciam lygi, ir pamatysi, kad 30usd+ nepadarysi per kiekviena sesija is 45manu pvz, as esu beatines 1usd 45man regular mano ROI ~50% ir tai zaisdavau tik 12 stalu, geriausi regai turi cia apie 20-25% ROI kurie is siu limitu per menesi kelia po 1-2k usd. Patikek ateis laikais kai pradesi zaist daug stalu kai gausi su AA is 10/ 7-8 kartus pries Any Two Card, jeigu sharkscopei pasiziuretum niekas siuose limituose neturi ~100% ROI, cia per 8 turnyrus 30usd tai valio, bet is patirtie galiu pasakyt zaisdamas 1.5/2.5 90inius esu per sesija virines pora kart po ~80 usd, bet patikek kasdien to padaryt neimanoma + as per diena suzaisdavau 30-50 regular stalu ir mano ROI gan stebuklingas o tavo is 8 stalu jei po baksa laimeta 35 tai roi 400% patikek tokio niekas neturi ir nemanau, kad kada tures bent po 1000 game. ;]

Ps. Tai tik mano nuomone, o diskusijos mielai laukiamos.
Аватара пользователя
spl1x
Сообщения: 54
На сайте 12 лет
Visiškai sutinku, kad neįmanoma kas diena tokio rezultato spaust ir turėt tokio ROI. Svarbiausia norėjau akcentuoti tai, kad iš SNG's lengviau susikrauti pradini rollą nei iš casho. Beje sakai, kad esi beatines 1USD 45man SNG's. Gal norėtum prisijungti prie mūsų grupelės ir karts nuo karto pasidalinti savo patirtimi? Atrodo esi nusimanantis žaidėjas SNG's srityje.
ivanasrustusis
Сообщения: 51
На сайте 11 лет
Parasyk savo skype id pasiulysiu draugaut ar apsikeit kontaktais
Аватара пользователя
spl1x
Сообщения: 54
На сайте 12 лет
Atėjo naujas mėnuo ir sugalvojau, kad reik kažkokius sau tikslus išsikelti šiam mėnesiui. Visu pirma dar nesu nusistatęs kokio kiekio žmonių SNG žaist. Šiuo metu lošiu 90/45/18. Kiek pastebėjau 45 ir 18 geriausiai einasi. Mėnesio gale pažiūrėsiu, kuriuose daugiausiai laimėjau, prie tų ir dirbsiu daugiau. Antra, dar nežinau kokį kiekį užsibrėžti žaidžiamų SNG. Galvojau apie 500, bet vargu ar tiek pavyks prisukti, nes ne kas diena išeina pažaisti, bet kaip gausis taip. Na, o trečia - stalų kiekis. Lošdavau vis 6 stalus, pagalvojau, kad reikia didinti stalų kiekį, taip padidinčiau volume. Dabar žaisiu 9 stalus. Esat 160$ rolui žaisiu 12 stalų.

Šiandiena sulošiau apie 25 SNG. Rezultatais nesiskundžiu, galėjo būti didesni, bet padariau pora klaidų - netinkamai supush/foldinau.
Изображение

Uploaded with ImageShack.us

Beje, nariai, kurie esate MSNG mokymosi grupėje, prašau jūsų būti aktyvesniems, kitu atveju būsite šalinami be įspėjimo. Pirmasis mūsų grupės tikslas būtų toks: sudaryti bendrų treniruočių grafiką. Manau dviejų bendrų treniruočių laisvai užtektų. Taigi, būkite aktyvesni siūlykit sau tinkamus laikus. Rašykit į skype arba PM.
phpBB [video]

Вернуться в «Blog`s cash, sng, mtt»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 29 гостей