Iš minuso į pliusą/Из минуса в плюс

Аватара пользователя
AnTi
Сообщения: 357
На сайте 12 лет
Привет всем, я - Андрей. Можно обращаться и писать на русском. Однако, блог будет вестись на литовском языке.

Спойлер
Ilgai galvojau, nuo ko pradėt šį blogą.
Blogą sukuriau dėl savęs pačio, nes jo rašymas (net jei niekas neskaitys) jau yra šiokia tokia disciplina. T.y. blogas vers tik dar labiau tobulėt ir stengtis, nes apie mano rezultatus žinos daugiau žmonių, kažkiek padidės atsakingumo jausmas.

Pokeriu pradėjau domėtis prieš 1.5 metų. Užsiregistravau PartyPokeryje, kažkaip savo jėgom sugebėjau atsakyti į visus testo klausimus ir gauti 50 startinį BR. Tuomet pradėjau žiūrėti rusų autorių video. Pradėjau nuo Dmitrijaus Lesnojaus, po to žiūrėjau kažkokius random'inius VODus ir bandžiau kažkaip žaist. Kažkiek pralaimėjęs, perėjau į Mansion Poker, ten BR neturėjau, bet ten buvo naujokams skirti 25$ freerollai (juos galima buvo žaist mėnesį ar kelis mėnesius nuo registracijos dienos). Juose visuomet buvo apie 120 žaidėjų, didžioji dalis jų visą turnyro laiką sedėdavo sitoute, todėl pavyko gan nesunkiai užsidirbti bent kažkokį BR. 3-4 kartus buvau laimėjęs 1 vietą, kažkiek -2 vietą, daug kartų patekdavau į dešimtuką. Tokiu būdu susitaupiau pinigėlių ir pradėjau žaist fullring NL2 ir tupėjau šiam limite, nes nieko nesupratau apie žaidimą (pvz. visuomet minreizindavau vietoj gero ir riebaus reizo, kas leisdavo vos ne visai šaikai žaidėjų prie stalo pigiai pamatyti flopą ir pan.). Tuomet atradau rusų autoriaus Sergo VOD'us mikrolimitams, pradėjau naudotis jo chartų ir reikalai pajudėjo. Labai greitai perėjau prie NL4, dažniau laimėdavau. Visuomet laikiausi 20BI BRM, tad tie perėjimai buvo gan greiti. Kiek ilgiau lipau iki NL10, nes tuo metu jau nebegalėjau žaisti prie $ stalų, jie buvo skirti tik naujokams, todėl man reikėjo gerokai didesnio BR, kad galėčiau žaisti prie eurinių stalų. Galiausiai atėjo laikas NL10. Jame pratupėjau ir niekaip nesigavo stabiliai judėti į viršų, nes prasidėjo geras "bangavimas". BR tai didėjo, tai mažėjo...stovėjau vietoj.

Vėliau susimasčiau apie RB. Šiek tiek paguglinęs radau RB siulančius puslapius. Per juos užsiregistravau Carbon Poker. Nutariau, kad dalį BR paliksiu Mansion ir žaisiu NL10, o mažesnę dalį perkelsiu į Carbon'ą ir ten žaisiu NL4. Carbon'as duodavo žiauriai kietą RB. Paprasti mirtingieji gaudavo 6% (bronza), pažengę - 7.5%, kieti gaudavo 10%. Juokinga, kai žaidi žaidi, o sekančią dieną tau perveda 20-40 centų. Bet tuo metu man atrodė, kad ir tie 20-40 centų jau yra gerai, nes juos duoda (į namus, o ne iš namų, kaip sakoma). Carbon'as buvo pats žiauriausias roomas, kuriame teko žaist. Keistas sof'tas pas juos... multitable'int sunku, nes pastoviai paspausdavau all in, kei perjungdavau stalus. Spaudi perjungt ir pastoviai užtaikai ant all in. Dar viskas lagindavo, patogumo jokio, laža kažkokia.

Tuomet pastebėjau, kad abu roomai mirę kažkokie. Mansione NL10 fullringe labai mažai stalų būdavo. Nutariau, kad laikas pereiti į PS. Perėjimas buvo gan sklandus ir man žiauriai patiko ten žaist. Taškai rinkosi žiauriai greitai, žaidėjų milijonų milijonai, dar visokie bonusai ir pan. Super tiesiog. Tuo metu dar kaip tik galvojau, ką daryti su Mansion'e surinktais taškais. Turėjau 2 variantus: išsikeist į 10 žalių ir pasiimt 22 žalių bilietą į turnyrą. Pagalvojau, pasižiūrėjau, kiek žaidėjų dažniausiai šiame turnyre būna ir pasiėmiau bilietą. Neprašoviau, nes tą vakarą užėmiau 1 vietą ir laimėjau bei cashoutinau ~486 žalius. Laimės buvo pilnos kelnės :)

Vėliau užmačiau temą apie kažkokią mistinę pokerio mokyklą ir pradėjau domėtis. Perėjau žaisti nuo mokyklos į Leoną. Nutariau, kad žaisiu NL10 6-max, nes treniruotės mūsų mokykloje vyksta 6-max. Žaidžiau NL10, pradėjau gerai minusuot. Bet pats žaidima labai patiko, visai kitas reikalas. Pastoviai vyksta veiksmas, kažkokie mini karai tarp regų. Tačiau žaidžiau per tight, kažkur 17/13, 3betinau labai minimaliai. Pats perėjimas prie 6-max buvo kiek sunkokas, o svarbiausia dingo lentelė, kas dar labiau apsunkino žaidimą.

RB užlopė NL10 padarytas skyles ir vėl bandžiau žaisti šį limitą, bet gavosi, švelniai sakant, nelabai. Toliau minusavau. Po tokių minusavimų prie leak'ų prisideda visokie tiltai, psichologinės problemos ir t.t., gaunasi dar didesnis minusavimas. Užburtas ratas.

Pamažu perėjau prie NL4-5, lyg ir viskas gerai vieną mėnesį buvo. Apie 7bb/100 (tikiuosi, kad nemeluoju ir atsimenu teisingai). Paklausiau Zmejaus ir pakeičiau savo statsus, kas irgi yra gerai. Tik šį mėnesį vėl bandžiau grįžti prie NL10, man vėl nesigavo. Tuomet grįžau prie NL4-5 ir tik bac, jau ir čia pradėjau minusuoti. Kovo mėnesio NL4-5 minusas - 42 kažkur. Vėl tiltas, nepasitikėjimas savimi ir panašios nesąmonės :) Labiausiai parinuosi dėl to, kad puikiai suprantu, jog mikrolimitai - pats lengviausias dalykas, kurį tikrai galima lengvai mušti, o man to visiškai nesigauna. Kaip kokiams paskutiniam nevykėliui :D

Kartais pervertinu savo ranką, kartais neįvertinu varžovo proto. O kartais būną, kad sustumi AA preflope ir pamatai pas varžovą 72o, apsidžiaugi. Po to pamatai flopą 7K4, po to ant turno ateina koks 2, ir dar ant riverio 2 arba 7 :) Mintyse išvadini jį debilu, už poros minučių gauni jau KK, išsistatai prieš kitą varžovą ir pamatai jo AA. Po to dar kokia protu nesuvokiama nesąmonė įvyksta ir jau pats tampi debilu, botų, zadrotų :) O toliau jau, kaip rusai sako, "пошло поехало".

Na, dabar jau gana su tuo pasakojimu. Konkrečiai paaiškinsiu, kokie artimiausi tikslai.

Tikslai (reguliariai pildysiu)
[] Pildyt blogą bent kas 2 dienas. Geriau tai daryti po kiekvienos sesijos.
[] NL4-NL5 kovo mėnesio minusą padengti iki kovo mėnesio paskutinės dienos. (kovo 18 dieną jis sudaro -42.6)

Ant desktopo pasižymėjau priminimą, o Zmejus man jį pakoregavo. Ačiū jam už tai:
*valdyt save (stebėt iš šalies, pastebėt savo tilto pradzią)
*stop-loss 4bi
*galvoti (zaidziant isivaizduot, kad esi treneris ir komentuot žaidimą)
*neblefuoti prieš fišaras (žaisti value pokerį)
*pass dengi spas Wink
*nesivelti į sunkius spotus
*žaisti tag stilium
*disciplina, disciplina, disciplina, disciplina
*tikslas
*mokymasis
*pasitikėjimas savimi

Visada skeptiškai žiūrėjau į panašius blogus, nes jie dažnai labai greitai miršta. Žmonės "užsidega" kalnus nuversti, o po to tas užsidegimas praeina. Dėl šios priežasties stengsiuosi savo blogą pildyti ir nepamiršti jo.

Po kiekvienos sesijos bandysiu įmesti sesijos grafiką.


"Kovas"
Iki vakar dienos mano kovo mėnesio rezultatai NL4-5 štai tokie:
Изображение
Изображение
Kovo 19 d.
Изображение
OMG OMG, sesija buvo išties superinė -27 ant NL4-5 dolerio, euro, svaro stalų
Iš pradžių 3 kartus iš eilės atidaviau stekus tam pačiam fišui. Jis pušindavo any two. 29-pušas, 5J-pušas ir t.t.
1. Sulaukiau 99, jis atsidarė reizu su labai keistu saizingu. Aš į jį tiesiog pušinau, jis atsakė su 8T ir ant flopo pasigavo savo T.
2. Sulaukiau JJ, atsidariau reizu, jis pušino būdamas deep su 7T. Ant turno ir riverio atėjo TT.
3. Po to išsistatėme su KQs (pas mane) ir 6J (pas jį). Ant lentos iškrito 6T464.

Na o po to tas aparatas pabėgo nuo stalo turėdamas didžiulį steką, kurį susirinko nustekindamas mane ir kitus žaidėjus.
Toliau šiek tiek pažaidžiau ir jau pats dariau klaidas, buvau sudirgęs.
Nuo kovo 19-os dienos nežaidžiau.

Dabartinis BR lygus 220.
Ir išvis dabar galvoju taip... Pats aiškiai pradėjau daryt kažkokias nesąmoningas klaidas, kurių anksčiau nedariau. Pats pastebėjau, kad žaidimas pasikeitė į tikrai blogą pusę. Tą patį ir Zmejus pastebėjo. Paradoksas - žinių dabar tikrai daugiau yra, nei buvo ten prieš pusmetį (pvz), o rezultatai šį mėnesį vien į minusą. Vadinasi pradėjau kažką ryškiai per daug išsidirbinėt prie stalų. Todėl šiandien arba rytoj pabandysiu paprasčiausią dalyką - atsidarysiu vieną vienintelį stalą, žaisiu, analizuosiu kiekvieną žingsnį ir žiūrėsiu, ką gi darau, kad gaunasi toks Š :) Bus paprastutė sesija prie vieno stalo ir be jokių prikolų iš mano pusės. Šiaip rezerve turiu dar 2 Zmejaus pamokas, bet noriu ir pats išsiaiškint kame čia reikalas su mano žaidimu, todėl į jį dar nesikreipiu :)

Kovo 24 d.
Blogo nepamiršau, tiesiog leidau sau pailsėt nuo žaidimo. Todėl visas šias dienas nežaidžiau, bet žiūrėjau įvairiausias pamokas ir nagrinėjausi savo HM.
Kovo 25 d.
Изображение
Sužaidžiau trumpą sesiją po pertraukos. Nors pagal $ rezultatus sesija buvo minusinė (-6.84 ant NL4-5), bet man ji visai patiko. 2 kartus pralaimėjau su KK (1 kartą fišui davažiavo straightas. Po to vienas fišas gan dažnai pušindavo preflope su any two, pagaliau gavau KK ir pakolinau jo pušą ir mano KK atsitrenkė į jo AA). Sesija patiko, nes didžiausias pralaimėtas potas nebuvo didelis - puse steko kažkur, + dar kelis kartus įdėjęs pinigus į banką sugebėjau nusimesti ant turno, kuomet pamačiau, kad mane toliau už tą banką kovoti neverta. Man tai yra šioks toks pasiekimas.
Kovo 26 d.
Изображение
Paprasta trumpa sesija. Iš pradžių buvo vienas pervažiavimas ir mano kvailas išsistatymas. Bet vėliau viskas susitvarkė, todėl sesija buvo pliusinė. Raudona linija irgi pavyko išlaikyt.
Toks keistas dalykas...Ant NL4-5 ne visada, bet gan dažnai pavyksta tą raudoną liniją išlaikyt, o ant NL10 nepavykdavo niekad arba išvis labai retai. Ant NL4-5 irgi ne visada pavyksta, bet tai labiau priklauso nuo pačio stalo, fišų ir regų skaičiaus. Kartais jie tiesiog neleidžia.
Kovo 27 d.
Изображение
Dar viena trumpa ir pliusinė sesija. Šiaip kovas labai nedarbingas. Darbas labai lėtai vyksta, padarau mažiau nei turėčiau. Pokeryje taip pat... rankų sužaista rekordiškai mažai, minusas gan didelis. Kadangi dariau pertrauką, tai ir tikslo panaikinti minusą ant NL4-5 nepavyks. Nebent per paskutines 4 dienas Leonas mane palepins, o pats nedarysiu klaidų :)
Kovo 28 d.
Изображение
Šiokia tokia sesija. Iš pradžių viskas buvo neblogai. Prieš sesija nutariau, kad kas 1.5 valandos darysiu pertrauką (pertraukų šiaip niekad nedarau beveik, nebent 5 minutėm), bet užsižaidžiau, taip ir pamiršau. Atsiminiau, tik kai pastebėjau, kad mano sprendimai pasidarė kažkokie keisti (ant grafiko matosi maždaug) :) Todėl uždariau stalus ir einu ilsėtis.
Kovo 29 d., dienos sesija
Изображение
Paskutinėm dienom žaidžiu pirmoje dienos pusėje. Visuomet žaisdavau tik vakarais, nes neturėdavau laiko.
Ši sesija ir vėl nebuvo ilga, tačiau pliusinė, dėl to ir džiaugiuosi. Prieš du regus radau šiokius tokius priešnuodžius. Vienas iš jų pradėjo rečiau stealint iš manęs :) Sesija patiko, pavyko išvengt "automato", žaidžiau 4-5 stalus, kiekvieną žingsnį ir pamastymą pasakydavau žodžiu (t.y. ištardavau, lyg kažkam aiškinčiau, kodėl darysiu taip, kodėl anaip, ką darysiu ant turno ir pan.). Eilinį kartą teko pasėdėt su Barklajus275 (rodos tokie skaičiukai), mūsų mokyklos nariu, prie tų pačių stalų :)
Kovo 29 d., vakaro sesija
Изображение
Vakare pavyko sužaist dar vieną trumpą sesiją. +4$, o pagal EV net +12$
Kovo 30 d., dienos sesija
Изображение
Trumpa, nelabai graži ir vingiuota sesija
Kovo 30 d., vakaro sesija
Изображение
Visai nesiklijavo žaidimas, tai viena stekiuką teko užpilt :)
Kovas
Изображение
Iš minuso neišbridau, NL4-5 sužaidžiau 18k rankų. Dabartinis BR yra 248 +ateis šioks toks RB.
Последний раз редактировалось AnTi 14 май 2012, 00:04, всего редактировалось 2 раза.
Аватара пользователя
AnTi
Сообщения: 357
На сайте 12 лет
Nutariau atskirt mėnesius ir kievienam mėnesiui skirt naują postą.

"Balandis"
Balandis
Balandį ir toliau žaisiu NL4-5. Būtinai pasigausiu nesibaigiantį apstriką :)
NL10 žaisiu, kai BR paaugs ir bus išties gerų stalų, nes kapotis su regais tarpusavyje arba kapotis su regais dėl vieno fišo labai neapsimoka.
****************************************************Offtopic******************************************************************************
Ieškojau akinių darbui su kompu, radau :) Reikės kada vis gi užsisakyti, kai nebūs gaila pinigų. Ai, aš gi apstriką turiu pagauti :D O jei rimtai, tai radau dar vieną programą, kuri taip pat padeda http://stereopsis.com/flux<<<< bent jau internete visi ją žiauriai giria. Įsirašiau ją ir žiūrėsim, kas bus vakare. Jei gerai supratau, tai viskas vyksta taip:
tu nusistatai, kas apšviečia tavo darbo vieta diena ir vakare (pvz., saulės šviesa, halogenas, fluoriscentinė lempa). Po to nusistatai, kada saulė leidžiasi, kada kila (taip programa žinos, kada jau įjungt reikiama režimą). O tada jau ji pati pakeičia monitoriaus apšvietimą...na ne tiek apšvietimą, kiek ekrano spalvą. Pvz., prieš kelias minutes įjungiau vakarinį režimą ir ekrano spalva tapo geltona. Čia painiai taip paaiškinau...Na, kai ateis vakaras, bus matyt..ir tada jau parašysiu savo nuomonę :)
****************************************************************************************************************************************
Balandžio 1 d.
Изображение
Oj, rebiata, nevykęs žaidimas buvo :) Visiškai esu nepatenkintas šios sesijos žaidimų. Žaidžiau kaip koks lepšius. Pirmas kritimas buvo situacijoje setas prieš setą. Antras, kai gan pasyvus fišas preflope parodė agresiją. Aš tuo metu turėjau KK, o jis parodė man AA. Nors ir buvo pasyvus, bet ten galėjo būti ir JJ arba QQ, AK galu gale. Nemačiau ten foldo. O vėliau dar buvo šiokių tokių klaidų. Nervina tai, kad stalai buvo labai geri, prie vieno pavyko rast net 4 fišus, o rezultatas - minusas. Nieko, balandis dar tik prasideda.
****************************************************Offtopic******************************************************************************
Galiu pasakyti, kad f.lux programa tikrai padeda akims. Iš pradžių to nepastebėjau ir nesupratau, kame čia bajeris. Vakare programa pakeitė monitoriaus apšvietimą ir ekranas tapo į geltonumą. Galvojau...na didelio čia daikto...kas iš to. Bet kai prasėdi su tokiu ekranu visą vakarą, to geltonumo jau nebematai, nes akys pripranta. Po to dėl įdomumo išjungi f.lux programą ir pamatai, kad naturalus monitoriaus apšvietimas ir spalva vargina akis. Siūlau išbandyti patiems. Tik būkite kantrūs, susikonfiguruokite, palaukite vakaro ir tada jau darykite išvadas
****************************************************************************************************************************************

Atnaujinimas. Papildau priminimų lapelį dar vienu punktu:
*jei kolinu ant seto, tai ir gaudau setą tik ant flopo, o netempiu savo poros iki turno

Peržiūrėjau hand history ir pamačiau, kad jau tikrai ne pirmą ir ne antrą kartą kolinu ant seto, nepagaunu jo ant flopo, tačiau man "atrodo", kad galima savo ranką tempt ir iki turno. O toks prikolas ne tik brangiai atsieina po to, bet ir pastato mane į visokias debiliškas situacijas. Nuo šiol reikės vengt tokio dalyko ir tempt tik super išskirtiniais atvejais, kai oponentas ir lenta tikrai bus tinkami tokiems bajeriams :)
****************************************************Offtopic******************************************************************************
Ką tik žiūrėjau vieną VOD'ą ir treneris pasakė, kad adekvatus ir normalus žaidėjas ant NL5 gali laisvai į mėnesį kalt po 1k$ turėdamas 10bb/100....Tai kaip man dabar jaustis? :D

Ir dar..kad vienas jo geras draugas pradėjo žaisti turėdamas 50$ NL2 ir per mėnesį (10 valandų kasdien) pakilo iki NL50 turėdamas po 40BI ant kiekvieno iš limitų.... Tai kaip išvis dabar jaustis? :D
****************************************************************************************************************************************
Balandžio 2 d.
Изображение
Iš pradžių žaidimas kažkaip nelabai ėjo, bet vėliau įsivažiavau ir rezultatas yra labai net geras. Ant NL4-5 tokios sėkmingos sesijos dar nebuvo. Kažkaip sutapo: radau gerų stalų, kortas dalino ir lentas dalino neblogai, fišai pasitaikė geranoriški, gal kiek mažiau klaidų dariau. Gera sesija. Dabar miegot.
Balandžio 3 d. 1 sesija
Изображение
Labai trumpa, bet pliusinė sesija. Vėl geri stalai, kortos, lentos, fišai ir mažiau klaidų :) Gal dar sužaisiu šiandien, tik pailsėt reikia.
Balandžio 3 d. 2 sesija
Изображение
Padariau dar vieną sesiją šiandien, rezultatu patenkintas :)
Balandžio 4 d.
Изображение
Štai mano gražusis grafikėlis. Kelis stekus atidaviau. Ant galo jau galvojau, kad sesija į nulį išvesiu iš minuso. Bet su QQQ setu pataikiau į KKK setuką :)
****************************************************Offtopic******************************************************************************
Įsirašiau bandomąją TiltBreaker versiją ir peržiūrėjau visus nustatymus. Jau tikrai žinau, kad ją pirksiu. Superinė programa. Stebi tavo rezultatus, galima nustatyti stop/win lossą. Galima nustatyti, kada programa priverstinai darys tau pertraukas nuo žaidimo (pvz. aš nusistačiau, kad kas 2 valandas man darytų 15 min. pertrauką). Taip pat nusistačiau, kad programa blokuotų kitas programas žaidimo metu (tuomet pasileidi stalus ir tavo ekranas užsitamsina, matai tik pokerio klientą ir stalus, nieko kito negali įsijungti, nebent kuriai nors programai iš anksto davei tokį leidimą). Dar ji gali blokuoti limitus - nusistatei, kad žaisi NL4-5-10 šį mėnesį ir viskas, net jei labai norėsi, NL20 stalas nepasileis tiesiog :) Galu gale yra TILT BREAKER mygtukas ant desktopo, paspaudi jį ir nustatytą laiką nežaisi. O šiaip yra nemažai įvairiausių nustatymų. Yra apsauga nuo jų redagavimo, t.y. nei žaidimo metu, nei kurį laiką po paskutinės sužaistos rankos tu negalėsi nieko pakeist.
Nežinau, kaip jums, bet man atrodo, kad tai tikrai vertingas pirkinys, kuris padės sutaupyt nervų ir pinigų. O kainuoja visai nedaug.
****************************************************************************************************************************************
Balandžio 5 d. 1 sesija
Изображение
Kažkokia tokia sesija gavosi. Tradiciškai trumpa :) Gal vėliau dar vieną sužaisiu. Dabar kažkiek pailsėsiu.
Balandžio 5 d. 2 sesija
Изображение
Šioks toks minusiukas gavosi.
Balandžio 6 d.
Изображение
Kažkaip atsikėliau per anksti ir visiškai nebuvo ką veikt, tai nutariau praskanuot stalus. Radau kelis fišus, po to jau jų dar daugiau atsirado. Valandinė sesija.
****************************************************Offtopic******************************************************************************
Nusipirkau Tilt Breaker, bet jis niekaip nepriima licenzijos. Laukiu atsakymo iš supporto (jau 2 dieną....)

RB nusiėmiau, nes labai reikėjo. Dabartinis BR-347, todėl jei rasiu gerų stalų ant NL10, tai bandysiu pažaist jį.
****************************************************************************************************************************************
Balandžio 8 d. 1 sesija
Изображение
Pabandžiau pažaist NL10 ir sesija gavosi vingiuota, raudona pradėjo kristi. Iš pradžių jaučiau kažkokį nejaukumą, nes pinigai didesni jau. Ypač stalai su svarais... kur stekas lygus 17 dolerių :) Vos ne NL20 gaunasi. Vienam telefonui pavyko atiduot nemažai. Kitą kartą labiau pasitikėsiu savimi. Tik su tais stalais nervuoja, nes fišų labai mažai buvo. Gal Velykas švenčia žmonės. Bandysiu vakare pažaist, kai galbūt įkaušė visokie ateis prie stalų :)
Balandžio 8 d. 2 sesija
Изображение
Bjaurus tas NL10 :) Buvo psichologiškai sunki sesija. Leonas buvo fišų pusėje :D Prieš pat galą, likus minutei iki pertraukos, slowplayinau fulhausą ir fišas atidavė man steką su labai silpnų fleshu. Pailsėsiu ir gal dar sužaisiu.
Balandžio 9 d.
Изображение
Kažkokia tokia sesija gavosi. Pradžioj pušinau per durną galvą. Į pliusą nepavyko išeiti. -66bb kažkur
Balandžio 10 d. 1 sesija
Изображение
Tokios va grožybės. Bandysiu vakare dar pasižiūrėti stalus, nes bent jau diena tai reginas kažkoks.
Balandžio 10 d. 2 sesija
Изображение
NL4-5-10 stalai
Balandžio 10 d. 3 sesija
Изображение
Pati paskutinė ranka - atidaviau steką labai agresyviam fišui. Sesija praktiškai į nulį (-19bb ).
Balandžio 11 d. 1 sesija
Изображение
NL4-5-10. Ant žemesnių limitų pririnkau, o ant NL10 svarinio stalo pralaimėjau steką. Bet džiaugiuosi, kad nesupiliau per kelias dienas 5-7 stekus, kaip tau būdavo ant NL10 anksčiau :)
Balandžio 11 d. 2 sesija
Изображение
Šioks toks pliusas
Balandžio 12 d. 1 sesija
Изображение
Treniruotės metu sužaista sesija
Balandžio 12 d. 2 sesija
Изображение
Būna ir taip...Pagal EV +24, pagal rezultatus +1 doleris :)
Balandžio 15 d. 1 sesija
Изображение
Treniruotės metu sužaistos rankos.
Balandžio 15 d. 2 sesija
Изображение
Nevykusių sprendimų diena :)
Balandžio 16 d.
Изображение
Dar viena nevykusi sesija :) -75bb. Blogai žaidžiau.
Balandžio 17 d.
Изображение
Balandžio 18 d.
Изображение
fui fui fui. Kažkoks nesusikoncentravęs buvau, kažkokie debiliški call'ai iš mano pusės. Dar 40bb atiduočiau ir TiltBreaker'is išjungtų man Leoną 10-čiai valandų :)
Balandžio 19 d. 1 sesija
Изображение
Sesija buvo įrašynėjama analizei treniruotės metu, todėl tokia trumpa
Balandžio 19 d. 2 sesija
Изображение
Pavažinėjau oponentus šiandien :) Bet iš kitos pusės pagalvojus...o kiek kartu mane patį būdavo pervažiuodavo.
Balandžio 22 d. 1 sesija
Изображение
Kažkokia tokia rytinė sesija.
Balandžio 22 d. 2 sesija
Изображение
Rigged :) Juokauju :) Muvinau kaip reikiant. Raudoną dar visai neblogai išlaikiau, bet minusas žiaurokas -4 stekai beveik. Nuo pat sesijos pradžios tik į minusą sugebėjau varyt. Rytoj dėl profilaktikos žaisiu NL4-5, kad atvėst :)
Balandžio 23 d. 1 sesija
Изображение
NL4-5, viskas buvo kaip ir neblogai, kol su setu nesumokėjau FH :)
Balandžio 23 d. 2 sesija
Изображение
Su NL4-5 labai didelių problemų nėra. Rytoj vėl žaisiu NL10.
Balandžio 24 d.
Изображение
Vis dar NL4-5 ir vienas NL10 stalas. Gražu visai.
Balandžio 25 d.
Изображение
NL10 :) Gal man jo neverta žaist. NL4-5 gaunu pliusą, NL10 - stabilų minusą.
Balandžio 25 d. 1 sesija
Изображение
Pirmą kartą gyvenime žaidžiau pagal MSS strategija - patiko. Iš pradžių pervažiavo, o ant galo kolinau su fullhousu prieš stipresnį fullhousą...ir dar buvau su didesniu steku (~70bb), jau reikėjo eit nuo stalo, bet "Ai tuoj eisiu, ai tuoj eisiu" :)
Balandžio 25 d. 2 sesija
Изображение
NL10 MSS Kosmosas :)
Balandžio 29 d. 1+2 sesija
Изображение
NL4-5 MSS.
Balandžio 29 d. 3 sesija
Изображение
NL4-5 MSS
****************************************************Offtopic******************************************************************************
Kol kas žaisiu NL4-5 MSS, nes ši strategija man patinka. Stekai nedideli, rizika irgi. Laimėjimai nepasakyčiau, kad kažkuo mažesni. Nors anksčiau galvojau, kad su SSS ir MSS reikia ilgai knistis, kol laimėsi bent jau pilną steką ( 100bb ) iš varžovų. NL10 MSS kol kas neliesiu :) Šiaip norėjau NL20 pabandyt pažaist pagal MSS, bet pas mane šitas limitas užblokuotas iki gegužės 1 dienos :D Negaliu net stalo atsidaryt.
****************************************************************************************************************************************
Balandžio 29 d. 4 sesija
Изображение
4 sesija per dieną :) Senai nebuvau taip daug žaidęs.
Balandžio 30 d. 1 sesija
Изображение
Treniruotės metu sužaistos rankos. NL10 MSS
Balandžio 30 d. 2 sesija
Изображение
Paskutinė šio mėnesio sesija ir minusinė - NL10 MSS

Balandis
NL4-5 sekėsi labai gerai, sakyčiau. Štai balandžio mėnesio grafikas:
Изображение
NL10 kaip ir visada - minusavau:
Изображение

NL10 suvalgė beveik visą NL4-5 profitą, bet mėnuo visvien išėjo į silpną pliusą :)
Последний раз редактировалось AnTi 14 май 2012, 00:11, всего редактировалось 4 раза.
Аватара пользователя
AnTi
Сообщения: 357
На сайте 12 лет
Изображение
Pasiskolinau iš rusų mokyklos forumo :)
Аватара пользователя
AnTi
Сообщения: 357
На сайте 12 лет
Gegužė
Šį mėnesį toliau žaisiu pagal MSS strategija. Limito dar nežinau. Gal bandysiu kankintis su NL10, gal pažaisiu NL20.

Gegužės 1 d. 1 sesija
Изображение
Sužaidžiau beprotiško ilgumo sesiją :) O jei rimtai, tai tiesiog įjungiau NL20 du stalus ir pažaidžiau, kol nepasidvigubinau. Daugiau fišinių stalų tiesiog nebuvo taip anksti (+dar mainingo ant NL20 neturiu).
Gegužės 1 d. 2 sesija
Изображение
2 sesija kiek ilgesnė. 4 NL20 stalai buvo. Kaip gera nežiūrėt į HM žaidimo metu :) Žaidi sau ir nesuki galvos. Nors aš galvojau, kad minusė baigsiu sesiją dėl pervažiavimų. O po to baigiau žaist, pasižiūrėjau - pliusas.
Gegužės 1 d. 3 sesija
Изображение
Vakarinė sesija praktiškai į nulį.
Gegužės 2 d. 1 sesija
Изображение
Šioks toks minusas - 70bb kažkur.
Gegužės 2 d. 2 sesija
Изображение
Štai taip vyksta pažintis su NL20 MSS :) Šios sesijos metu raudona lyg ir neblogai visai. Žalia į minusą. Ant MSS pasikeičiau stop-loss į 150bb (pagal BSS buvo 400bb). O kadangi per dvi šiandienos siesija pasiekiau tą ribą (150), tai stalai užsiblokavo 10 valandų :) Kitaip sakant, iki rytojaus :D
Gegužės 3 d. 1 sesija
Изображение
NL10 MSS, sesija nebloga gavosi.... bent jau savimi esu patenkintas.
Gegužės 3 d. 2 sesija
Изображение
Prieš sesijos pabaiga sumažinau minusą. Nesupratau vieno rego... Aš BU (JJ), atsidarau 2bb, mane taip riebiai 3betina, aš pušinu, jis kolina mano pušą.....su 82. Kam jis užkolino? Nebent netyčia gal :D
Gegužės 4 d.
Изображение
NL10 MSS. Dažniausiai 5dieniais nežaidžiu, bet šį kartą teko sužaist. Gan įdomi sesija gavosi.
Gegužės 5 d.
Изображение
Radau valandą laisvo laiko ir nutariau sužaist. NL20 MSS. Ant NL20 kartais tokių gerų stalų galima rasti, kad net po 3-4 fišus būna. Arba 3 fišai, 1 nitas, tu ir koks ramesnis regas :)
Gegužės 6 d. 1 sesija
Изображение
NL20 stalų nebuvo, tai žaidžiau NL10. Sesija gavosi labai vingiuota :)
Gegužės 6 d. 2 sesija
Изображение
Kaip matot, nuo pat pradžios sesija buvo debiliška ir nesėkminga. O šiaip žaidžiau kažkaip labiau loose, negaliu paaiškint, kodėl net taip :)
Gegužės 7 d. 1 sesija
Изображение
NL10 MSS, sesijos pradžioj viskas gerai, po to į slowplayintą KKK (pas 67/3 žaidėją) įbridau ir gavau malkų su savo AA. Pagal EV - minusas, pagal rezultatus pliusas :) Bet reikia gi ir man kada nors pervažiuot ką nors :D
Gegužės 7 d. 2 sesija
Изображение
Bloga mintis buvo vienu metu žaist NL10 ir NL20 :D NL10 laimi steką, po to NL20 prarandi kelis Cbetus ir gaunasi nulinis žaidimas. Trumpa, valandinė sesija.
Gegužės 8 d. 1 sesija
Изображение
NL20. Tik pradėjau žaist ir skubiai teko bėgt iš namų...
Gegužės 8 d. 2 sesija
Изображение
2 valandos NL10 + 1 valanda NL20. Ant NL10 atidaviau 2 stekus, ant NL20 tą minusą beveik išlyginau į nulį :)
Gegužės 9 d.
Изображение
Paminusavau :) Net dienos stop-lossą pasiekiau, todėl žaisiu tik rytoj jau :)
Gegužės 10 d.
Изображение
NL10
Gegužės 11 d.
Изображение
NL20. Buvo šiek tiek laisvo laiko, tai prisėdau. Kažko vėl į pievas varau su rezultatais :) Nu bet nieko, pažaisiu NL10.
Gegužės 12 d.
Изображение
NL10 =)
Gegužės 13 d.
Изображение
NL10. Kažkokia apgaulinga sesija, nes visą laiką galvojau, kad pliuse :) Pasižiūrėjau HM - minuse :)
Gegužės 14 d. 1 sesija
Изображение
NL10
Последний раз редактировалось AnTi 14 май 2012, 14:06, всего редактировалось 5 раз.
Аватара пользователя
Korsic
Администратор
Сообщения: 8003
На сайте 12 лет
Откуда: Сейчас Киев :)
Жириновский зачетный)))
Обучение на Freestylepoker

Skype - wfkorsicxxl (без точки, аватарка Мишень)
Freestylepoker в Контакте
Freestylepoker на Ютубе
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
O boze moi! Ir kas pajegs visa tai perskaityti?
:D:D:D
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
AnTi
Сообщения: 357
На сайте 12 лет
Nesuprantu, apie ką tu? :troll:
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Atkapstyk koki video apie diapazonus pas korsica ir paziurek. Tau reikia ishmokti juos vertinti statistikos pagalba.
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
AnTi
Сообщения: 357
На сайте 12 лет
Blogą perkeliu į rusų forumo dalį, tai čia neatnaujinsiu jau.
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Na va palieka mus aktyviausias is nariu :) gl
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
upeliukas
Сообщения: 10
На сайте 11 лет
Sveikas Anti,

Nerealus BLOG`as. Visa perskaiciau ir labai patiko. Matosi, kad dedi pastangas ir tobuleji i virsu truputi ;) Galetum cia BLOG`a papildyti i menesi karta kaip tau sekasi ir gal kokiu minciu turi pasidalinti. Cia kad reziume butu ;)
Аватара пользователя
AnTi
Сообщения: 357
На сайте 12 лет
Sveikas, Upeliuk ir kiti lietuvių forumo nariai :beer:

Šiuo metu žaidžiu RiverStars. Bandau užsikabint už NL25. Iki šiol 3 kartus bandžiau žaist šį limitą, bet kiekvieną kartą pralošdavau po 3-4 MSS stekus ir eidavau kapot NL10-NL16 :hehe: Šiandien vėl pribrendo ta diena, kai paleidau NL25 stalus ir sekėsi gan neblogai - per 3 valandas uždirbau 7+ stekus. Beje, šiandien šiame limite jaučiausi gana komfortiškai, kažkokių sunkių momentų nelabai buvo ir prie saizingų irgi pripratau (turiu omeny tai, jog iš pradžių buvo psichologiškai nelengva, kuomet vietoj 40-64 cnt reizo, reikėjo daryti reizą, kurio dydis yra jau arti 1$ ir daugiau). Šiaip gan kritiškai žiūriu į savo žaidimą, bet paskutiniu metu jis man vis labiau patinka, nes žaidimo metu stengiuosi pasinaudoti kiekvienu oponento leaku ir vogti pinigus, kai tik tam yra proga.

Tik kad nervuoja, jog normaliai pažaist į valias galiu tik 7dieniais. Darbo dienomis dirbu, todėl žaidimui darbo dienomis galiu skirti maximum 2 valandas.

O šiaip pastebėjau, kad pasidariau žiauriai nervingas (bet čia gal labiau dėl darbo). Jei žaidimo metu bent kažkas mane suparins (sulos šuo, sumiauksės katė, kažkas užeis į kambarį ar paskambins į duris) - viskas, pradedu kažkokius kosmosus daryt. Susiparinu ir prasidėda visokie push'ai su debiliškom kortom :redface: Tačiau su tuo irgi kovoju. Žaidimo metu - ausinės+mėtų arbata. Kai yra laisvo laiko - paskaitau Tendlerio knygą.
upeliukas
Сообщения: 10
На сайте 11 лет
Anti ir jei gali menesio gale parodyt savo grafikeli arba siaip kokia analize ar vieno turnyro ir t.t. aisku jei nesunku ;)
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Kad jis cash zaidzia :D
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
upeliukas
Сообщения: 10
На сайте 11 лет
Ir ka cia tokio gudraus pasakei?????? :D :D :D tipo protingo?
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Tu prashei pas ji turnyro analizes, jis gi cash zaidzia :smirk:
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
kaip seklasi?? grafikeli imesk paspoksojimui! :D

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Tai, kad pas ji blogas rus forume :)
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
zinau, gali ir cia ka nors papostinti. copy paste ir vsio :DD

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
Аватара пользователя
AnTi
Сообщения: 357
На сайте 12 лет
97k rankų distancija PokerStarsuose (NL10+NL16):
Изображение
Изображение

26k rankų distancija PokerStarsuose (NL25)
Изображение
Изображение

Šiuo metu žaidžiu iPokeryje (NL20$), tačiau distancijos kol kas nėra.

Вернуться в «Blog`s cash, sng, mtt»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 26 гостей