Jack pot hunting

Аватара пользователя
foregner
Сообщения: 5
На сайте 12 лет
Sveiki. Nutariau truputi papasakoti apie save. Jeigu trumpai, tai
Gimiau aš kovo menesi, lova i karšta krosni remesi
Sako, kad buvo velu
Tevas maldaknyge varte, sako , kad buvo ramus
Ieškojo man gero vardo
Vis del to, pirmas sūnus ( J. Marcinkevičius)
Na o dabar rimtai. Su žaidimu, kuris vadinasi NL Holdem esu pažystamas jau kokius 6-7 metus. Prieš tai buvo " trinka", "seka", "hrap" ir kiti kortu žaidimai. Kodel "foregner"? Dar mokykloje turejau 2 pravardes - " katala" ir "užsienietis". Matot gyvenau Latvijoje, o mokiausi Lietuvoje, Klaipedoje. Laikui begant " užsienietis" transrormavosi i " foreigner". Pirma syki, neatsimenu kuriame forume, prisiregistravau, kaip " foregner" ( sory my english is poor ) :redface: Na ir taip ir pasiliko toks " lievas" užsenietis.
Nuo pat pirmos dienos iki pat šiandien - pokeris = hobijus. Taip yra ir manau taip ir liks. Dabar truputi " piaro". Didžiausias laimejimas 23k$, didžiausias pralaimejimas per 1 diena - 215$ ( buy inn i MTT) . Esu buves moderatoriusviename norvegu pokerio forume. Tiksliau šeimininkai buvo norvegai, o forumas latviu ir lietuviu kalba. Tie, kas nori ka nors plačiau sužinoti, apie mane, yra gogle, ivedant " foregner" gana daug info rasite. Na ir truputi irašinejau video jauniem pokeristam. Visa tai buvo prieš kokius 2-4 metus. dabar peržiūrant tos video pačiam juokas ima ir suprantu kaip keitesi žaidimas 2007-2012 metais. tai tiek istorijos.
Šiuo metu lošiu Jack pot SNG I poker tinkle. Limitai 5-22$. Startavau 17.11.2011. Bendra situacija atrodo tokia: Nepasiseka prideti grafiko...
Tourneys - 545
ROI - 25,2%
Winnings- 859.92$
$EV adjusted ( raudona linija winnings) - 988.85$
Taip, kad statistika daug maž nebloga. Atkreipiu demesi, kad tai yra bendra statistika. I ja ieina ir sulošti privatūs freerolai. Prie šio skaičiaus pridekite 4x200$ ( prizai už 1-2 vietas 5 SNG paeiliui) ir gausite mano profita šiai dienai.
Buvau pažadejes irašyti kokio nors SNG analiza - kol kas neišeis. Mano mikrofonas " kirdik" :destroy: Na o per laptopo mikrofona manau bus" crazy" garsas... Nors gal pameginsiu šiandien.
P.s. labai nemegstu ka nors pažadeti ir nepadaryti. Sory , hebra - forc mažoras... Turite klausymu?? Klauskite. rašau su klaidom todel, kad mano kompas lietuviškai nerašo, o kalba prideti tingiu :wink:
update: ikeliau grafika čia http://failiem.lv/viewer.php?i=qzqhzws&n=hm.jpg
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Sekmes augant limitais! Dauk skaitytoju! Zvarbu neapleisti blogo ;) Laukiam video!!!
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
foregner
Сообщения: 5
На сайте 12 лет
Pazadejau, padariau. video garsas blogas. komentatorius - fish. norit paziureti?? skype - foregner2006. siandien iki 24.00 esu skype.
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
A dar gyvas Seni? Loshi aplamai shiuo metu ?
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
boksiukas
Сообщения: 4
На сайте 12 лет
kazko apleidai bloga foregner, butu idomu paskaityti ji, be to ir nauju video paziureti, kaip pasikeite zaidimas. be to didelis dekui uz suteikta kazkada pagalba! :smile:

Вернуться в «Blog`s cash, sng, mtt»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 31 гость