Privačių treniruočių kursas pas trenerį Martyną (Zmej)

Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui

Изображение



Privačių treniruočių kurso paketas ,,Mokymai iki rezultato''



Cash nl2-nl100 BSS /MSS/SH/FR/ZOOM/RUSH/SPEED.


Ataskaita uz paskutinius 3 men.
Изображение
Изображение
Изображение

330$ Kurso paketas ,,Mokymai iki rezultato” limituose nl2-nl100
Kaip vyksta užsiėmimai?

Mokymai vyks tokių programų kaip Skype, TeamViewer (programa, leidžianti matyti darbastalio ekraną) pagalba, taip pat mūsų mokyklos online treniruočių kambaryje.
-Pirmoje treniruotėje yra sudaromas individualus mokymų planas, atsižvelgiant į žaidėjių lygį bei patirtį
-Sutvarkomas HUD`as ir Pop Up`ai, mokoma, kaip juo teisingai jais naudotis
-Suteikiamos ir nustatomos programos table selectui
-Patariama, kaip padidinti savo efektyvumą teisingai planuojant tikslus, dienotvarkę
-Į savaitę vyksta 2 treniruotės , kurių trukmė 1-1.30 val.:
-Viena teorijos (bus mokoma pokerio matematikos ir profesionalios logikos, į ką orientuotis darant veiksmus preflop, postflop, steal, 3bet pot`uose, cbet, raise cbet ir t.t.),
-Viena praktikos (rankų analizė, duomenų bazės analizė, live sesija, live sesijos video analizė ir pan.) Treniruočių laikas derinamas individualiai.
-Pageidaujantiems surandamas porininkas (žaidėjas, taip pat užsakęs kursą ), kuris yra panašaus lygio kaip jūs arba šiek tiek geresnis, kad jūsų mokymai būtų dar produktyvesni ir jūs su juo galėtumėt aptarinėti paskutines užsiėmimų temas
-Dėmesio! Kursas baigiasi, kai žaidėjas pereina į naują limitą, tai yra, kai jo sąskaitoje susikaupia reikiama suma, su kuria jis gali lošti aukštesniame limite ( Skaičiuojama pagal Holdem manager EV liniją ) Jei tai įvyksta anksčiau nei pravedami 10 užsiėmimų, jis yra tęsiamas būtent iki 10 treniruotės
-Sėkmingai baigusieji kursą ir pageidaujantys mokytis toliau gali ji pratęsti arba pereiti į bendrą treniruočių grupę, skirtą kurso absolventams. Į savaitę vyks 1 nemokama grupinė treniruotė.

Sąlygos:
-Limite, kuriame pradėsite mokytis, privalu turėti minimum 20 buy in
-Turėsite į mėnesį sužaisti minimum 30000 rankų
-Daryti namų užduotis
-Turėti programos Holdem Manager 2 bent Trial versiją
-Sumokėti už mokymus 330$ (Poker Stars, Full Tillt, Moneybookers/Skrill, Web money pavedimais )

350$ Kurso paketas ,,Mokymai iki rezultato” Pažengusiems žaidėjams (limitai nl25-nl50)

Sąlygos:
-Limite, kuriame pradėsite mokytis, privalu turėti minimum 20 buy in
-Turėsite į mėnesį sužaisti minimum 30000 rankų
-Daryti namų užduotis
-Turėti programos Holdem Manager 2 bent Trial versiją
-Sumokėti uz mokymus tik 330$ (Poker Stars, Full Tillt, Moneybookers/Skrill, Web money pavedimais )



Atsiliepimai http://freestylepoker.lt/atsiliepimai" target="_blank
Rus. atsiliepimai viewtopic.php?p=78600#p78600
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Grafikas po mano Database doctor Leak finder (mokinio holdem manager statistikos analizė)

Изображение
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui

Atsiliepimai

!

Sveiki,baigiau privačių treniruočių kursą pas zmėjų ir dabar bus ataskaita, kas pasikeitė mano žaidime. Manau, kad viskas pradėjo keistis į gerąją pusę nuo trečios treniruotės, nes tada pradėjau suprasti, kas man yra patariama ir pradėjau tai taikyti savo žaidime, todėl bus grafikai sudėti iki trečios treniruotės ir po jos.

Grafikas iki trečios treniruotės NL4-5
Изображение

Grafikas po trečios treniruotės NL4-5
Изображение
Kaip matom, aš pliusavau NL4-5 iki tol, bet po treniruočių mano grafikas šauna staigiai į viršų ir raudonos linijos jau taip nebepaleidžiu į apačią, kaip matyti pirmam grafike, kur ji eina vis žemyn.

Grafikas iki trečios treniruotės NL10
Изображение

Grafikas po trečios treniruotės NL10
Изображение

Iš grafikų matosi, kad viskas keičiasi į gerąją pusę. Tam įtakos turėjo treniruotės, čia net abejonių nėra. Ką pakeičiau savo žaidime? Daug ką, visko net nevardinsiu, nes daug laiko užims, bet kas svarbiausia man, tai pradėjau visai kitaip žiūrėt į pokerį, žaidžiau ABC pokerį be jokio mastymo, dabar pradėjau analizuoti varžovus, nustatynėti jų diapozonus ir panašiai. Išvis pakeičiau savo hud'ą, žaidžiau su standartiniu, pop up'ai pakeisti,(čia dėkui ir stoned_baby už juos), kas man palengvino visą žaidimą. Daug naudos gavau, tad nėra čia ko tęsti apie mane, o reikia kalbėti apie mokytoją. Zmėjus, kaip pats sakė, pradeda tik treniruoti, tad nežinau gal man čia pirmam tenka garbė jį vetinti:)
Pas jį man labai patiko mokytis, aiškina viską suprantamai, aiškiai, pajungia patį mokinį į mokymo procesą, reikalauja, kad pats darytum išvadas, o nepasako, kad čia reikia daryti taip, čia taip, kaip pagal kažkokias taisykles, taip pačiam lengviau suprasti ką, kur darai blogai, pats tada pradedi mastyti. Parodė, kaip pačiam mokytis iš savo klaidų, padės visiems tikrai tobulėti. Programa mokymosi pas jį gera, tikrai rekomenduoju užsisakyti privačių treniruočių kursą, tuolabiau, kad kaina labai maža su tuo ką jos jums duoda, naudokitės proga kol dar galit.
Dėkui Zmėjau, jog padėjai man patobulėti, aš tai tikrai jaučiu:)
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)
Аватара пользователя
AnTi
Сообщения: 357
На сайте 12 лет
Abu esat šaunuoliai :)

Mano NL4-5 atrodo štai taip:

Kovas
Изображение
Balandis
Изображение

Esu patenkintas, nes pereiti iš FR į 6-max buvo gan sunku, o treneris sušvelnino tą perėjimą. Tuo labiau, kad gavau tikrai naudingų žinių, ko anksčiau nežinojau ir nemokėjau.
Аватара пользователя
AnTi
Сообщения: 357
На сайте 12 лет
NL10+NL16
Изображение
Аватара пользователя
MaxBoo
Сообщения: 45
На сайте 11 лет
Labai patenkintas pamokomis :happy: Labai rekomenduoju, sutaupysit ir pinigu ir laiko :italy:
Domas6
Сообщения: 51
На сайте 11 лет
Sveiki, taigi po dideliu pralaimeju sng srityje nusprendziau susirasti privatu treneri ir pradedi viska is naujo, kadangi mano tikslas generuoti kuo daugiau rake, mes iskarto nusprendem kad pradesim 6max zoom/speed texas pokeri. Paciu pradzioj pasirode netgi NL5 neiveikiamas riesutas, taigi teko nusileisti i NL2 ir pradejau nuo nuliu nulio ir ziurim kaip man sekesi dvieju menesiu begyje :)

NL 2

Изображение

NL 5

Изображение

Siuo metu miksuoju NL5 ir NL10 losiu per 4 stalus, tikiuosi netolimoje ateityje imesiu ir pastarojo limito grafika :)
Аватара пользователя
LEDAI
Сообщения: 1083
На сайте 11 лет
Sveiki visi, leiskite pagirti Zmeju!, va jo deka nl5 speed crustinu sitaip :blush: siuo metu losiu nl 10 ir ten jauciuosi gerai, Zmejaus deka labai susitiprinau pre flop zaidima, stiprus jauciuosi post flop zaidime ir prie viso to explotinu zaidejus hem pagalba :blush:

Изображение
бесплатный хостинг картинок

[*] Fishinis Grinderis!

Let's Play Some Poker!
Аватара пользователя
Mindukas
Сообщения: 85
На сайте 11 лет
Sveiki visi, buvau užsisakęs pas Zmejų kursą iki rezultatų, žaidžiau Mtsng. Štai grafikas:

Изображение
upload

Pamokos tikrai padėjo, pradėjau žaisti tik su gerai handais, išmokau pokerio matematiką, blefuoti, atskirti žaidėjų tipus ir t.t. Svarbiausia, kad beatinau 1.5$ ir 2.5$ 90man mtsng. Labai džiaugiuosi, kad mokiausi pas šį puikų trenerį. Visiems patarčiau užsisakyti pamokas pas jį, nes jos nėra brangios ir jeigu stengsitės greitai atsipirks :)

Вернуться в «Mokymai FreestylePoker.com»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 15 гостей