Jūsų galimybės mūsų projekte!

Аватара пользователя
Zmej
Сообщения: 2572
На сайте 12 лет
Откуда: Koh Samui
Jeigu jūs ką tik apsilankėte mūsų svetainėje ir nesate galutinai susipažinę su mūsų projektu, tai šis straipsnis skirtas jums :)

Mes papasakosime, kaip jums gauti kuo didesnę naudą iš šios svetainės. Mūsų projektas skirtas mokymuisi žaisti pokerį, iš esmės mes mokysime strategijos BSS 6max., bet sng,mtt žaidėjai neturi nusivilti, jiems taip pat bus nemažai galimybių tobulėti, ypač tiems, kurie pradeda nuo mikro limitų.
Mūsų mokyklos galva ir treneris yra Aleksandras Korsic, reguliaras limitų nl400+ Poker Starsuose.
Pokerio psihologijos treneris ToniTesla, kuris jums visada mielai padės.
Ir kiti...

Norėdami pasiekti sėkmės pokeryje, reikia daug dirbti ( tai tinka ne tik pokeriui). Dirbti reikia prie pokerio stalų, žaidžiant kuo daugiau valandų, o taip pat uz pokerio stalo ribų, mokytis tobulinant savo žaidimo kokybę.
Tapti sėkmingu aukštų limitu reguliaru jums padės šie patarimai:

1. Aptarinėkite sužaistas rankas su mūsų projekto mokiniais. Postinkite savo rankas ir klausykite, ką jums apie jas pasakys kiti žaidėjai. Tai labai naudinga. Taip pat palikite savo nuomonę apie kitų žaidėjų sužaistas rankas. Tai taip pat teigiamai veikia jūsų žaidimo kokybę. Aiškindami kažkokį žaidimo momentą kitam žaidėjui jūs patys savo galvoje sustatote viską į lentynas. Būtent todėl ir treniruoju, nes tai labai padeda tobulinti mano žaidimą. Rankų analizės skyrius atviras visiems norintiems. Nebūtina registruotis mūsų mokykloje, kad galėtumėte postinti savo rankas ir palikti savo nuomonę.
Rankų analizės skyrius čia
2.Dalyvaukite įvairiose pokerio temų diskusijose ir patys jas kurkite. Diskusijose randama tikroji tiesa! Skyrius atviras visiems pageidaujantiems. Kurkite savo blog`us.
Taip pat šame skyriuje aš parašiau ir patalpinau trumpą straipsnį ,,Patarimai strikuojantiems žaidėjams", (kol kas į lt kalbą neišverstas)
Taip pat siūlykite savo trenerio paslaugas arba ieškokite sau porininkų/mokinių – visa tai +EV!

3.Lankykite treniruotes! Mūsų projekte yra vedamos treniruotės, tokios kaip Cash NL BSS 6max, Msng, ateity planuojama mokytis ir kitų pokerio disciplinų. Taip pat vedamos pokerio psichologijos pamokos. Treniruočių grafiką visada galėsite pažiūrėti treniruočių skyriuje čia. Apie naujas treniruotes pranešama mažiausiai prieš parą. Treniruočių laikas planuojamas maždaug 17-24val. Lietuvos laiku.
Dalyvauti treniruotėse (įvadinės yra nemokamos) jūs galėsite uždirbę fpp mokyklos taškų, žaisdami mūsų partnerių pokerio kambariuose. Registracijos sąlygos čia. Žaisdami pvz. Leon`e gausite 1FPP uz 20$ sumokėto rake pokerio kambariui. Žaisdami nl2 per savaitę jūs laisvai galite tai padaryti, aukštesnių limitų, pvz. nl10 treniruotės jums kainuos 3FPP, limitu atžvilgiu treniruočių Fpp kaina didėja. Treniruotės vyksta kartą per savaitę kiekvienam limitui nl2-nl100. Po treniruotės jūs visada galėsite atsisiųsti jos vaizdo įrašą, jei kokius nors momentus praleidote, galėsite juos peržiūrėti.
Psichologijos treniruotės vedamos taip pat kartą per savaitę. Grafikas
4.Žiūrėkite Video! Skyriuje ,,Video" jūs rasite daug sau naudingos informacijos.
Visi norintys galite nemokamai atsisiųsti mano video, kur aš pasakoju apie bankrolo valdymo taisyklę mano metodu. Šis metodas leido man per 2 metus pakilti iki limitų, kuriuose esu.
Teorijos ,,video" skyriuje jūs rasite ivairių tematikų video, kurie jums padės išsiaiškinti įvairius žaidimų aspektus, net apie kuriuos jūs anksčiau nepagalvojote arba paprasčiausiai praleidote.
Jeigu jūs neradote dominančios teorijos temos, galite ją pasiūlyti šiame topike. Mūsų treneriai pasistengs artimiausiu laiku peržiūrėti jūsų užsakymą. Per mėnesį pas mus įrašoma apie 3-4 val treniruočių. (Įvairiausių teorijų video visiems limitams).
Pokerio psichologijos video – juose jūs gausite naudingos informacijos, kaip būti pirmaujančiu savo sferoje ir pvz. pokeryje (žinios bus naudingos visam gyvenimui, ne tik pokeryje),
Praktikos ,,video" skyriuje rasite daug video iš vestų treniruočių įvairia tematika ( Live sesija trenerio, live sesija mokinių, mokinių rankų analizė) visus juos galėsite įsigyti už FPP, mokiniai dalyvavę kurioje nors treniruotėje iš video, gauna ją nemokamai.
Video talpinami čia.

Mes džiaugsimės dėl bet kokių paliktų klausimų/pasiūlymų ir kritika, prašome juos palikti štai šitame skyriuje čia.
Projekto naujienos taisom linka
Strategijos straipsniai
Video taisom linka
Treniruotės
-==*Las Vegas I come*==-

Провожу курс индивидуальных тренировок дo nl100

Подписывайтесь на мой youtube-канал

Подписывайтесь на мой twitch-канал, чтобы не пропускать мои стримы.

Skype: Zmejus25
пишу с помощью google, строго не судите :)

Вернуться в «Mokymai FreestylePoker.com»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 28 гостей